Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Церковні традиції та обряди

<< < (20/108) > >>

yurko:
Вічно я як шось понаписую, то після мене довго ніхто не пише  :-[
То просто найшло на мене зранку щось...

doktor-maks:
Добре понаписував. Поважаю людей, які мислять і мають свою позицію. І плюсик поставив

doktor-maks:

--- Цитата: yurko від 04 Лютого 2008, 10:43:45 ---Сам Христос ніяких єпископів не рукопокладав.
--- Кінець цитати ---
Не для того Він прийшов у світ, але всі Його досягнення є також і заради церкви.

Христос не тільки полюбив нас і помер за нас на хресті (Гал. 2:20), але також полюбив церкву і помер заради церкви (Еф. 5:25B).

"І живу вже не я, а Христос проживає в мені. А що я живу в тілі тепер, живу вірою в Божого Сина, що мене полюбив, і видав за мене Самого Себе."
(Галатів 2:20)

"Чоловіки, любіть своїх дружин, як і Христос полюбив Церкву, і віддав за неї Себе"
(Ефесян 5:25)

newroman:
Ось що про чин рукопокладання говориться у Святому Письмі  :

"Їх поставивши перед апостолів і помолившись, вони руки поклали на них. І росло Слово Боже і дуже множилося число учнів у Єрусалимі, і дуже багато священників були слухняні вірі" (Дії. 6.6-7)

Кожний мирянин повинен поважати священника, бо так учить Святе Письмо, а святий апостол Павло говорить:
" Нехай кожен нас так уважає, якби служителів Христових і доморядників Божих таємниць" (1Кор.4.!)

"Адже священнослужителі - служителі Христові і їх обовязок - вірно виконувати доручену їм справу, тому і судити про проповідників повинні не люди, а Сам Христос" (Тлумачення Біблії, ІІІ том, ст.32)

Щодо осудження священників, то про це читаємо у посланні апостола Павла до коринтян (1Кор.15.9-10)
"Духовна ж людина судить усе, а її судити не може ніхто". (1Кор.2.15)

Хоча більшість протестанстських сект заперечують священство, у Святому Писанні читаємо:
"І самі, немов те каміння живе, будуйтеся в дім духовний, на священство святе, щоби приносити жертви духовні, приємні для Бога через Ісуса Христа " (1Петр.2.5)

"Але ви - вибраний рід, священство царське, народ святий, люд власности Божої, щоб звіщати чесноти того, хто покликав вас із темряви, до дивного Світла Свого " (1Петр.2.5)
 
Про священство багато писав апостол Павло в посланні до Тимофія - 1Тим.3.2; 1Тим.3.8.; 1Тим.5.17.

І  накінець, про право священника сповідати, бо всі секти радять каятися вдома перед Богом, Святе Письмо вчить:
"Кому гріхи простите, - простяться їм, а кому затирмаєме, то затримаються" (Єв.Ів.20.23)

Отож , новозавітнє священство встановлене самим Господом, Нашим Ісусом Христом для нашого спасіння та визволення від гріховного рабства. Амінь.

Вивчаючи та досліджуючи Святе Письмо. Протоієрей Миколай Гелетюк.

Juli:
Наскільки мені відомо в протестантських церквах - в мене язик не повертається назвати їх сектами, є таєнство рукопокладання і присутнє сповідання в гріхах перед священником.
І обгрунтуйте на основі Біблії поняття "церква" і  "секта". Хіба кожний, хто прийняв Ісуса Христа в своє серце не є членом Його Тіла? Ваша проблема в тому, що ви хочете довести один одному хто з вас святіший, і ліпше було б вам запитатися у Бога, що він про вас думає, звісно якщо ви святі з ним взагалі спілкуєтесь. Я думаю, що вам було б ліпше обєднатися на основі вашої віри в Ісуса Христа, щоб виконати те, що Він заповідав нам  - "Итак идите, научите все народы, крестя их во имя Отца и Сына и Святаго Духа,уча их соблюдать все, что Я повелел вам; и се, Я с вами во все дни до скончания века. Аминь. (Матф.28:19,20)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії