Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Церковні традиції та обряди

<< < (14/108) > >>

Juli:
А я вважаю, що є місце для поєднання всіх церков різних конфесій, але не сьогодні, бо ще не всі готові. Але вивчаючи Писання, дійшла висновку, що Бог хоче бачити Церкву - Тіло Христа, в єдинстві віри. Не думаю, що всі стануть носити одну назву, але думаю, що всі будуть мати спільну мету - ствердження Царства Божого і правди Його. Еф.4:11-13,Еф.1:10

А чому таке висловлювання: Церква і зібрання Аделаджі?  "Посольство Боже" хіба не церква?

newroman:
В мене не повертається язик, просто, назвати, тоталітарну секту церквою.   :pardon
Церквою я можу назвати тільки ту, яка бере свій початок від Апостолів Ісуса Христа - це Апостольська Соборна Церква, яка згодом розділилася на Православну і Католицьку.

doktor-maks:

--- Цитата: doktor-maks від 02 Лютого 2008, 23:34:16 ---Не розумію як неживий предмет може нести благодать Святого Духа. Біснуватих може зцілити тільки духовно сильний священник у поєднанні з Духом Святим, при цьому хрест тільки знаряддя, елемент обряду. Христос зцілював людей покладанням рук і словом
--- Кінець цитати ---


--- Цитата: newroman від 02 Лютого 2008, 23:43:58 ---Так само як і чудотворна ікона, чи мощі святого угодника можуть зцілювати, маючи на собі благодать так і хрестик, тільки з меншою силою
--- Кінець цитати ---

Мушу сказати, що знайшов підтвердження в Біблії, що матеріальні предмети, зокрема ті, що були освячені апостолами, здатні зцілювати, тобто нести благодать Святого Духа

doktor-maks:

--- Цитата: newroman від 03 Лютого 2008, 22:03:19 ---Церквою я можу назвати тільки ту, яка бере свій початок від Апостолів Ісуса Христа - це Апостольська Соборна Церква, яка згодом розділилася на Православну і Католицьку.

--- Кінець цитати ---
В Православній і Католицькій Церквах духовенство принципово протиставляється мирянам. Це вчення також від Апостолів?

newroman:
Поясніть будь-ласка, як це протиставляється ?

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії