Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Церковні традиції та обряди

<< < (13/108) > >>

newroman:
Ну як я вам Докторе можу пояснити ще, це треба бути в церкві, бачити на власні очі, відчути самому. До чудотворної ікони чи мощей і не кожен може наблизитись, хтось просто завмирає і неможе з місця зрушити, кимось кидає, нечистий, хтось паде без тями, - це ті приклади якщо людина щось має в собі нечисте, вона може навіть і не підозрювати нічого, а жити своїм гріховним життям, а тут бац і отаке. Хворі зціляються, сліпі бачуть, каліки ходять. Чудеса Божі одним словом. І пояснити я вам це не зможу поки самі не побачите і не повірите.

doktor-maks:

--- Цитата: newroman від 02 Лютого 2008, 23:53:28 ---Ну як я вам Докторе можу пояснити ще, це треба бути в церкві, бачити на власні очі, відчути самому.
--- Кінець цитати ---
Я був в церкві і не один раз. В Лаврі не був  :-[

newroman:
Наприкладу у нас у храмі Різдва Богородиці є ікона з частинкою мощей преподобного Агапіта Печерського, безвідплатного лікаря. І біля цієї ікони вже було декілька зцілень, які реєструються офіційно.
До прикладу, до нас ходила жіночка з хворим хлопчиком. У нього була проблема з колінним суглобом і потрібна була операція. Мати ходила в церкву на акафісти до прп.Агапіта і молила Його про зцілення. В кінці акафісту, кожного разу. отець помазує всіх єлеєм з лампдаки, що над іконою преподобного. І от прибувши на операцію до Львова вони зробили ще один рентген і лікарі констатували, що у малого все в нормі і операція не потрібна.
Звісно допомагає не сама ікона, чи мощі святого, які є матеріальними, а та благодать Св. Духа, що на них спочиває. Вони є якби провідником, через які Господь подає свої ласки і милосердя.
Відповідь від: 02 Лютого 2008, 23:05:52
--- Цитувати (вибране) ---Я був в церкві і не один раз. В Лаврі не був
--- Кінець цитати ---
 

Бути мало, треба жити цим.
Не знаю як. Але на мою думку поєднувати Посольство Боже і традиційну Церкву неможливо.
Треба бути або в Церкві або на зібраннях Аделаджі.

doktor-maks:
Я схиляюсь до думки, що мені потрібно найближчим часом знову відвідати православний храм. І зібрання протестантів не мають стати для цього перешкодою

newroman:
Бог нам дарував свободу вибору. Що виберем те й будемо мати.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії