Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Церковні традиції та обряди

<< < (107/108) > >>

gaar:

--- Цитата: yurko від 03 Квітня 2023, 12:01:12 ---І повір то не низові ведуть
--- Кінець цитати ---
Хто то знає насправді, але то на мою субєктивну думку то якесь сектанство бля. :facepalm:

yurko:
Секти вони ж цікаві бо відходять від заурядності, типовості, сірості і нецікавості  ;)

От ти дивуєшся, що такі дурниці люди роблять з собою. Але ж очевидно, що це тим людям поторібне, або іноді є люди, що вміють навіяти іншим, що їм то потрібне.

Нема нічого випадкового.
Де є попит - завжди з'явиться пропозиція.


Якщо так ставитися до фанатиків, сект і служителів культу - життя стає простішим і навіть гарнішим  ;) :frend

yurko:
О. Я знайшов хресну ходу, яка тобі точно сподобається  :dopovid

https://www.tiktok.com/@ssssssmoriarti/video/7216183420399914245

gaar:

--- Цитата: yurko від 04 Квітня 2023, 14:58:40 ---О.
--- Кінець цитати ---
 :)

ББА:

--- Цитата: gaar від 02 Квітня 2023, 20:59:06 ---неможу зрозуміти як то відноситься до християнства, любої конфесії чи начальники, ієрархи не видять куда ведут
--- Кінець цитати ---


я не розумію чому ти дивуєшся ? адже все чітко і ясно написано : ЦЕ Є ТЕАТРАЛІЗОВАНА хресна хода . Або простіше Театр для християн . Уже давно є музика для християн , в церквах давно грають хеві метал для християн і тд і тп , а ти тут дивуєшся що в Україні є театр для християн ?   :o   Для загального розвитку скажу також що у мормонській церкві ти можеш спокійно собі організовувати дискотеки , святкувати дні народження ( але врахуй що мормони не бухають ВЗАГАЛІ ) , можеш грати в спортивні ігри ( для приміщень звичайно ) і тд і тп . Колись там був ( для загального розвитку ) і про це точно знаю .
  В синагозі ти теж можеш організовувати різні вечори , БУХАТИ ( причому обовязково на певні свята ) , дивитись  кіна і тд і тп ( правда теж є певне обмеження - чоловіки і жінки не можуть знаходитись поряд . Як мінімум між ними повинна бути якась перегородка ) . Теж був в синагогах ( працював на одну єврейську фірму де якраз займались організацією і оформленням підлог для танців , світомузики і тд )

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії