Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Церковні традиції та обряди

<< < (105/108) > >>

Сонечко+:
Сьогодні дізналась, що в інших шляхах до Бога свячену їжу віддають тваринам, якщо люди не з'їли. Я ж звикла, що у нас християни говорили не кидати тварині свячене, а спалювати залишки. Підкажіть, будь-ласка - а де і що про це сказано у Біблії? Здається, у нас не має такого місця у Святому Писанні про заборону давати "собаці свячене".

gaar:

--- Цитата: Сонечко+ від 28 Квітня 2022, 20:31:37 --- інших шляхах до Бога свячену їжу віддають тваринам
--- Кінець цитати ---
?
--- Цитата: Сонечко+ від 28 Квітня 2022, 20:31:37 --- християни говорили не кидати тварині свячене
--- Кінець цитати ---
?
--- Цитата: Сонечко+ від 28 Квітня 2022, 20:31:37 --- спалювати залишки.
--- Кінець цитати ---
?

--- Цитата: Сонечко+ від 28 Квітня 2022, 20:31:37 --- у Біблії?
--- Кінець цитати ---
Сонечко що тобою? тебе нема на форумі 100 років, а як приходиш то таке питаєш. Тут лишились пару мізантропів котрі навряд знають відповідь.

yurko:

--- Цитата: gaar від 29 Квітня 2022, 08:05:14 ---котрі навряд знають відповідь.
--- Кінець цитати ---
бо то питання їх переважно зовсім не хвилює, так як   ;)
--- Цитата: Сонечко+ від 28 Квітня 2022, 20:31:37 ---в інших шляхах до Бога
--- Кінець цитати ---
їжу не освячують  :=)

gaar:

--- Цитата: yurko від 29 Квітня 2022, 08:15:31 ---переважно зовсім не хвилює,
--- Кінець цитати ---
 :good Дехто ковбасу їсть з шкіров інші знімают,давати котам псам? Скарлупа від яєць точно не горит !  Де та грань розумного пофігізму і фанатичного слідування догмам. :unknow

Сонечко+:
Мене цікавить не інформація як у інших вірах чи релігіях. А саме як у християнстві. Але, я вже зрозуміла)), що форум - це уже не те місце, де вартує таке запитати)). Догми - це одне. А от вчинки, які мають наслідки - то трішки інше. Скажімо, скількома пальцями хреститись і з якої сторони зав'язувати хустину (на шиї чи потилиці) мене мало цікавить. А от як поводитись із освяченим і чи варто копати землю у Великодень - то уже викликає зацікавлення)).

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії