Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Церковні традиції та обряди

<< < (103/108) > >>

Helgi:

--- Цитата: yurko від 21 Січня 2020, 18:52:41 ---Мене більше турбує коли люди ототожнюють поняття віруючий - з чесний, добрий, порядний.
А потім, коли виявляється, що мова йшла про віруючого "не тієї парафії" чи взагалі "свідка" то відразу оті ототожнення чогось міняються на протилежні  :=) :=) :=)

а якщо з правильної парафії - то вже гавтомачично файний чоловік.  :dopovid

Дарма, що матюкається, зраджує дружині і безбожно краде - головне аби до церкви ходив.  ;)

--- Кінець цитати ---

Як you said - обрядові християни

yurko:
Нє, ну я за то аби здавати гроші. У Америці, тобі прям квитанції на оплату приходять, якщо ти до якоїсь церкви пристав.
Проблема дійсно, що тебе заклюють що ти не такий як всі, якщо ти в селі будеш "атлічацца"

Helgi:

--- Цитата: yurko від 21 Січня 2020, 19:01:53 ---Нє, ну я за то аби здавати гроші. У Америці, тобі прям квитанції на оплату приходять, якщо ти до якоїсь церкви пристав.
Проблема дійсно, що тебе заклюють що ти не такий як всі, якщо ти в селі будеш "атлічацца"

--- Кінець цитати ---
Психологія милосердного християнина - чого не дав гроші? що зажав? на то і на то не поскупився а тут зажав?

Ну і як доброчесний християнин піду пообговорюю тебе з іншими (з такими ж віруючими), хоч би і під самою церквою, піду попліткую, буду судити тебе, твою сім'ю, рахувати твої гроші...

ББА:

ББА:



+


https://df.news/2021/01/15/istoryk-rozpoviv-shcho-kozaky-nikoly-ne-pirnaly-v-opolonku-na-vodokhreshcha/?fbclid=IwAR0NjUlbFnlIaokRfLsNhkpuE3o8e0mfYuJ4K9LF65QZgqI_Lrpc-yhypxU

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії