Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Церковні традиції та обряди

<< < (2/108) > >>

doktor-maks:
Просто клас! Жива думка і своє, нове бачення! Новизна - в ній також виражається Бог

doktor-maks:

--- Цитата: yurko від 21 Вересня 2007, 23:22:56 ---...ми виховувалися у таких традиціях, тому для нас нічого дивного у цьому нема. Більше того, така країна як Польща вважає Діву Марію (Matka Boska) покровителькою Польщі. І відповідно віддають їй неабияку шану.

--- Кінець цитати ---
А православні цілують ікони. Я написав про це через те, що не розумію цього обряду, хоча з повагою ставлюсь до всього, що є священним у людей, які здійснюють обряди. І до самих людей.

Svit:
А я колись ц1лувала,не розум1ла,але ц1лувала...Тепер не ц1лую...але теж поважно в1дношусь до людей,як1 це роблять 1 так в1рять...Бо,свого часу,зробила була помилку,добре,що подруга щиро в1руюча,а могла б 1 в1дштовхнути...

doktor-maks:
Мені дуже подобається обряд хрещення. Особливо коли хрестять дітей, які вже щось тямлять. В минулу суботу хрестили мого племінника (9-ти місяців від народження). Як він кричав, горлопанив в церкві! І сльози, і просто істерика без сліз. Хрещені батько і мати спочатку розгубились. А священник вправно собі відправляв обряд. Я знімав на відеокамеру. Хоча інші присутні відчували певні незручності від галасу малого, я мав радість і спокій. Не можу навіть пояснити чому

Svit:
В1таю,це д1йсно гарно...Хай росте на рад1сть людям,на славу Богу!

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії