Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Церковні традиції та обряди

<< < (100/108) > >>

yurko:
"Цыц, безбожник, это святые слёзы"

молодь не знає, а ми в школі читали  :dopovid

(можна погуглити і знайти про що я)  ;)

yurko:
То тоже не зовсім (чи не лише) про реліґію...

Татова сестра. Я вже про неї не раз писав. Їй за 85 але вона блін мені виглядає за мене здоровшою.
Бігає на базар сама.
Сама в бібліотеку раз чи два на тиждень бігає.

Читає книжки гірше ніж мій малий у смартфоні сидит...
Ну короче всьо б нічо, але одна біда - теперка УСЬО неправильно і гірше ніж було колись!


Короче нині на мене образилася.
Бо в церковній ґазеті прочитала статтю з назвою "Ґаджети відбирають у нас життя!" (якось так, може не точно, я того не читав :)  )

Ну і я так з обіду заходжу, а вона мене кличе. Каже знаєш, я статтю прочитала...
Ну далі ви розумієте...

Ну але ж я тоже той ще "сучок".  :-[

Беру і кажу їй:
- Та знаєте?! Книжки точно так само!

 :o :o :o

Як?! ТА нєєєє...!

Як кажу нє? От ви лежите і читаєте, а могли десь піти, щось побачити, з кимось поговорити і щось дізнатися.

Але гаджети псують зір і ще там ... ну там багато про що "досліджували"...


Короче я сі вступив ,а вона чую озьдиво за пару годин з кимось говорит по МОБІЛЦІ і тото всьо оповідає, який я юховий.  :dopovid :dopovid :dopovid (вона доста глуха, тому підслуховувати не конче. І так вчуєш )

Короче чисто як ота шведська мала, яка на літаках не літає, але за нев 10 чол. свити в Штати прилЕтіло  :)


Думаю потішив вас  :good

Helgi:
Несвідома дволикість

yurko:
Так, але є ще ота нетерпимість!

Я то не хочу, бо то колись такого не було і всьо!

Вона б легко опанувала планшет чи ноут. І завдяки тому ТОЧНО ще б довше прожила, бо мозок і пам'ять би розвивала, але НЄ, то є "ЗЛО"  :facepalm:

Helgi:

--- Цитата: yurko від 17 Січня 2020, 17:09:00 ---молодь не знає, а ми в школі читали 
--- Кінець цитати ---
Прочитав, весела розповідь, особливо момент з фонтаном сліз з ікони :dopovid

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії