Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Церковні традиції та обряди

<< < (94/108) > >>

ББА:
У неділю в с. Голинь парафіяни не пустили на богослужіння отця до церкви. CiTiVi 2018

https://www.youtube.com/watch?v=mumfKOGfKn8

yurko:
Я так нічого і не зрозумів.
Хто і чого його забрав?
Типу по етапу пустили?
Ну то люди мають право писати до церковного начальства колективні листи.
У католиків такого нема.
Куди відправили - туди йде служити. На його місце можуть нового прислати. Без об'єктивних причин ніхто не буде міняти новоприсланоно на іншого.
Там все як у армії строго.
У православних і грекокатоликів вже все інакше. Вони мають сім'ї, дітей. Створюють собі клани.
А за гроші свіжаків на хлібні парафії втуляють...

Як він їм так подобається - хай за ним переїздять жити в нове місце.

ББА:
Я взагалі в тому ніфіга не шарю   :=)  І тому не хочу коментувати дії людей . Єдину річ , яку би я порадив - так це КОЖНУ "ПОЖЕРТВУ" ОФОРМЛЯТИ ОФІЦІЙНО і так же офіційно вимагати від будь якого священника про витрату грошей   .

yurko:
Та пожертви то у Новиці були.
Тут єнча проблема.
Тут був як я поняв нормальний ксьонз і його тримали доти доки не побудував церкву, а тоді вирішили перевести в інший прихід.
Так він людям пожалівся і ті підняли бунт. Мовляв ми іншого не хочемо.
Фактично ж для переводу в іншу парафію мають бути якість підстави.
Якщо священик нормально виконує обов'язки і нема нагальної необхідності його відправити скажімо в Африку, чи на Донбас як проповідника - то і не було чого його звідти дьоргати.
Тим більше шо йому вже не 25.

Ну і люди теж не праві. Бо вони в ту організацію вступили, а не організація до них.
Раз так - треба по правилах організації питання вирішувати, а не бунт підіймати.

Якщо той другий священик не за бабки туди прийшов, а лише його відправили, то його найбільше шкода.
Але щось мені здається що там все через гроші, бо парафія прибуткова.

ББА:
один момент . А за чиї гроші будували церкву ? Якщо громада будувала церкву - то в цьому випадку "організація" прийшла до громади . Адже громада , як власник церкви , цілком логічно може в даному випадку вибрати що і хто може бути в тій церкві . Тобто через рік вирішать що то є ідеальний санаторій для старих людей - і нехай "релігійна організація" копає собі печери для своїх витребеньок   :)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії