Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Церковні традиції та обряди

<< < (9/108) > >>

doktor-maks:
Не тільки зі страхом Божим, але й з любов'ю до Христа.

“Слава, честь, поклін, любов і подяка Тобі, Господи Ісусе в Пресвятій Євхаристії”.
“Євхаристійне Серце Ісуса, помилуй нас”.
“Будь, Господи Ісусе, благословенний, в Найсвятішій Тайні Євхаристії утаєний”.
“Євхаристійне Серце Ісуса, Тобі довіряю”.
“Євхаристійне Серце Ісуса, змилуйся над нами”.
“Євхаристійне Серце Ісуса, будь мені милосердним”.
“Євхаристійне Серце Ісуса, дай себе пізнати і полюбити щораз більше і більше”.
“Євхаристійне Серце Ісуса, будь нашою любов’ю”.

Svit:

--- Цитата: newroman від 26 Листопада 2007, 21:31:10 ---до причастя ми підходимо із блаоговінням і страхом Божим, бо маємо знати, що ми грішні завжди недостойно приймаємо вогонь Тіла і Крові Господа

--- Кінець цитати ---
А я до Причастя прихожу з рад1стю 1 вдячн1стю...

doktor-maks:

--- Цитата: Svit від 09 Жовтня 2007, 15:37:13 ---
--- Цитата: WikTor від 09 Жовтня 2007, 09:00:39 ---А что же тогда для ТЕбя значит икона старовинная, священная и т.д. ??

--- Кінець цитати ---
Искусство,я им наслаждаюсь...

--- Кінець цитати ---
Я тут виклав цікавий матеріал з цього приводу - "Святе Письмо в образотворчому мистецтві. Христос Пантократор"
http://doktor-maks.mylivepage.ru/wiki/759/203_%D0%A1%D0%B2%D1%8F%D1%82%D0%B5_%D0%9F%D0%B8%D1%81%D1%8C%D0%BC%D0%BE_%D0%B2_%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%BE%D1%82%D0%B2%D0%BE%D1%80%D1%87%D0%BE%D0%BC%D1%83_%D0%BC%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B5%D1%86%D1%82%D0%B2%D1%96._%D0%A5%D1%80%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%81_%D0%9F%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%BE%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%BE%D1%80

newroman:

--- Цитувати (вибране) ---Я тут виклав цікавий матеріал з цього приводу - "Святе Письмо в образотворчому мистецтві. Христос Пантократор"
--- Кінець цитати ---
Доречі в цьому місці (монастир Св. Катерини) зібрана найбільша в світі бібліотека православної літератури та ікони перших віків християнства.
Тут навіть зберігається охоронна грамота пророка Магомета, з відпечатком пальців руки, яка захищала цей монастир від мусульманських набігів. Також на території монастиря є невеличка мечеть, яка вже давно не діє і є культурною памяткою. А також, тут є старовинний ліфт - деревяна кабінка, опускаєтсья на канаті за допомогою колеса, яке приводилося в рух за допомогою людських рук. В часи небезпеки монастир закривався і потрапити до нього можна було тільки через кабіну ліфта.
Унікальне місце. Бачив по на ДВД

doktor-maks:
Дійсно цікаво. Але зображення Христа Пантократора вразило мене найбільше

Спаситель зображений у візантійській традиції і має, як на мене, дуже грізний вигляд. Два ока дивляться по-різному, досліджуючи душу. Зразу переконуюсь, що жнива грядуть неодмінно і буде Суд.



Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії