Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Церковні традиції та обряди

<< < (78/108) > >>

yurko:

--- Цитувати (вибране) ---Дайте им пройти и уйти. Соберитесь на молебен в украинском патриархате.

Если же идете не пускать этих сумашедших, то не несите украинских флагов.

Ведь эти же - хитро - российские флаги не несут. И уберите балаклавы, идиоты!
--- Кінець цитати ---
Приховано: Показатиhttp://obozrevatel.com/blogs/20591-dajte-im-projti-i-ujti--i-uberite-balaklavyi-idiotyi.htm

ББА:
Нехай собі ідуть і не треба робити з цього якусь подію . Максимум - найняти з 5-10 клоунів , щоб веселили народ перед цією "працєсією" чи похороном кацапського маразму . Хоча у мене була інша задумка - перед колоною нести труну з надписом "кацапстан"

ББА:
З інтернету - і саме головне що не посперечаєшся
-----------------------------

А вы можете на секунду представить крестный ход киеского патриархата в Москву? Из танков бы .уярили, не меньше.

Tad:

--- Цитата: ББА від 26 Липня 2016, 20:54:28 ---А вы можете на секунду представить крестный ход киеского патриархата в Москву?
--- Кінець цитати ---
Представити можу , але в мене таке питання - скільки століть існує той київський патріархат ? І звідкіля він утворився ? А, то просто , така собі розкольницька гілочка московського , тагда панятна .
Тільки не треба клеїти сюди УГКЦ , там їнша історія і поводять себе пристойно і якщо храми забирають , то повертають своє. А як поводять себе сектанти з київської епархії я видів в 90х.

yurko:
Ти так пишеш, ніби сам віриш, що одні чимось правильніші за інших, бо давніше "тапчан зайняли"   :=)
Релігія всюди і завжди як тільки ставала на ноги - ставала або засобом влади для самих церковників, або паличкою-виручалочкою для можновладців (державна релігія).

То чому ти нас вчиш, що нам не треба ні в НАТО ні в ЄС, а треба бути самостійними і самим багатіти, а в питанні релігії - бач раскольнікі... :!!

Зараз просто релігія втратила колишні позиції тому жоден президент всерйоз не взявся за добування Києву помісництва, а філія КГБ у нас нікому не потрібна. Ну хіба Януковичу була...

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії