Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Церковні традиції та обряди

<< < (8/108) > >>

newroman:
А  чудо перетворення Причастя у справжню Плоть і Кров нашого Спасителя можна гарно продемонструвати у цій реальній історії.

Ланчанське чудо

Монахи оточили священика, вражені чудом, не в силах стримати подиву. А він сповідав перед ними свої сумніви, які вирішились таким чудесним чином. По закінченні святої Літургії, він мовчки упав на коліна і довго молився. Про що молився ? Дякував за даний зверху знак? Просив прощення за своє маловір'я? Ми цього не дізнаємось ніколи. Але істинно відомо одне: з того часу  у  місті  Ланчано дванадцять століть зберігаються чудесні Кров і Плоть, які матеріалізувалися під час Євхаристії у церкві Сан-Лагонцій    (нині    Сан-Франческо). Вістка про чудо швидко облетіла найближчі міста й області, і в Ланчано потягнулись прочани.
Пройшли століття - і чудесні Дари стали об'єктом уваги вчених. З 1574 р. над Святими Дарами проводились  різноманітні дослідження і спостереження, а з початку 70-х років XX ст. вони стали проводитись на експериментальному рівні. Але дані, отримані одними вченими, не  задовольняли інших.

Професор медичного факультету Сієнського університету Одоардо Лінолі, спеціаліст в області     анатомії, патологічної гістології, хімії і клінічної мікроскопії, проводив зі своїми колегами досліди в листопаді 1970 і в березні 1971 року і прийшов до таких висновків. Святі Дари, котрі зберігаються в Ланчано з VIII століття, являють собою дійсні людські плоть і кров. Плоть є фрагментом м'язової тканини серця, має у розрізі міокард, ендокард і блукаючий нерв. Можливо, фрагмент Плоті має також лівий шлуночок - такий висновок дозволяє зробити значна товщина міокарда, яка знаходиться у тканині Плоті. І Плоть, і Кров відносяться до однієї групи крові: АВ. До неї ж відноситься і Кров, знайдена на Туринській Плащаниці.   Кров   має протеїни і мінерали у нормальних для людської крові  процентних співвідношеннях. Вчені особливо підкреслили: більш за вседивовижне те, що Плоть і Кров дванадцять століть зберігається під дією фізичних, атмосферних і біологічних агентів без штучного захисту і застосування спеціальних консервантів. Крім того, Кров, будучи приведена в стан рідини, залишається придатною для переливання, маючи всі властивості свіжої крові. Руджеро Бертеллі, професор нормальної анатомії людини Сієнського університету, проводив досліди паралельно з Одоардо Лінолі і отримав такі ж результати. У ході повторних експериментів, які проводились у 1981 році з застосуванням більш досконалої апаратури і з врахуванням нових досягнень. науки в області анатомії і патології, ці результати знову були підтверджені...
За свідченням сучасників чуда, Кров, яка матеріалізувалась, пізніше звернулась у п'ять кульок різної форми, після чого затверділа. Цікаво, що кожна з цих кульок, взята окремо, важить стільки ж, скільки усі п'ять разом. Це суперечить елементарним законам фізики, але це факт, пояснити який вчені не можуть до цього часу. Чудесну Кров помістили в античну чашу із цільного шматка чорного кришталю. І так Вона дванадцять століть стоїть перед поглядами прочан, та мандрівників,  які  відвідують Ланчано.
За матеріалами вісника 
"Спасіть наші душі".

Svit:

--- Цитата: doktor-maks від 30 Жовтня 2007, 13:34:23 ---P.S. Хочу фото сестри Катерини!   :)

--- Кінець цитати ---
  :) Не додумалась її зазняти :)

Svit:
А от обряд причастя я дуже люблю.В люб1й церкв1(християнськ1й).Бо для мене це таінство.А ще велика присутн1сть Божа,яка наповняе в цей момент.
А ще мен1 подобаеться прославлення.Бо під час хвали можеш навіть молитись,а твій дух наповнюеться Духом Божим.Клас! 8)

doktor-maks:
Я також дуже люблю причастя.

Христос казав своїм учням:
"Узявши ж хліб і вчинивши подяку, поламав і дав їм, проказуючи: Це тіло Моє, що за вас віддається. Це чиніть на спомин про Мене!"
(Луки 22:19)

"А взявши чашу, і подяку вчинивши, Він подав їм і сказав: Пийте з неї всі, бо це кров Моя Нового Заповіту, що за багатьох проливається на відпущення гріхів!"
(Матвія 26:27-28)

Ісус говорить про Себе:
"Я хліб живий, що з неба зійшов: коли хто споживатиме хліб цей, той повік буде жити. А хліб, що дам Я, то є тіло Моє, яке Я за життя світові дам."
(Івана 6:51)

"І сказав їм Ісус: Поправді, поправді кажу вам: Якщо ви споживати не будете тіла Сина Людського й пити не будете крови Його, то в собі ви не будете мати життя. Хто тіло Моє споживає та кров Мою п'є, той має вічне життя, і того воскрешу Я останнього дня. Бо тіло Моє то правдиво пожива, Моя ж кров то правдиво пиття. Хто тіло Моє споживає та кров Мою п'є, той в Мені перебуває, а Я в ньому."
(Івана 6:53-56)

newroman:
до причастя ми підходимо із блаоговінням і страхом Божим, бо маємо знати, що ми грішні завжди недостойно приймаємо вогонь Тіла і Крові Господа

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії