Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Церковні традиції та обряди

<< < (70/108) > >>

newroman:

--- Цитата: Tad від 18 Лютого 2016, 23:09:21 ---знову ж пропаганда.

--- Кінець цитати ---
Нечесно і односторонньо -  виходить, що свої пости ви називаєте "інформацією", хоч і не обєктивною, але інформацією яка корисна для порівняння, хоча вона і звучить з уст московського політолога, а інші пости це відразу пропаганда.
На рахунок того, що "офіційно підтверджує Масква", то знаєте, вона офіційно багато, що може підтверджувати і, що в Україні російських солдатів нема в тому числі.
Здається ми вийшли за рамки цієї теми. :facepalm:

Tad:

--- Цитата: newroman від 18 Лютого 2016, 23:25:37 ---що "офіційно підтверджує Масква"
--- Кінець цитати ---
будь ласка поцікався цією темою в альтернативних джерелах . Я взагалі притримуюсь такої позиції , якщо не знаю , то мовчу . І якщо ти замітив , коли мене в чомусь переконують , то я погоджуюсь з опонентом , а не впираюсь рогами . В тому ролику , що я виставив два жида обоговорювали зустріч з своїх позицій , розказували історію і причини зустрічі  , обговорювали тези і можливі варіанти розвитку подій . В статті вашого пана крім суб"їктивізму нічого я не вичитав , а "інформація" про гроші ну не дуже спонукає до довіри .

ББА:

yurko:
То дуристика повна. Більшість святих були або переслідувачами христисян, або ще якимось непотребом, але справді змінилися.
І тут, навіть якщо ти не віруючий, закладений великий зміст.

Я не про Володимира, а в цілому.

Tad:
Блаженніший Любомир: «Основне в житті людини – пізнати, як робити в житті добро і як оминати зло»

http://news.ugcc.ua/video/blazhenn%D1%96shiy_lyubomir_osnovne_v_zhitt%D1%96_lyudini__p%D1%96znati_yak_robiti_v_zhitt%D1%96_dobro_%D1%96_yak_ominati_zlo_76056.html

За його словами, людина має дуже цікавого вчителя, що є добро. «Це є наше сумління, – вважає Блаженніший Любомир, – кожна людина має в собі такий, можна сказати, голос, відчуття. Коли вона робить щось доброго, відчуває, що зробила добре. А коли щось поганого зробить, то цей голос її осуджує. Ми це називаємо сумлінням».

Це якраз те про що я кажу , що треба частіше дивитись до люстерка

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії