Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Церковні традиції та обряди

<< < (68/108) > >>

Tad:

--- Цитата: newroman від 16 Лютого 2016, 22:45:48 ---Навіщо дивитись інформацію в інтерпритації хто зна кого
--- Кінець цитати ---
От дивись , спочатку я подивися iнтерпритацiю тих двох жидiв , потiм почитав твое бачення , зрiвняв двi позицii , зробив певнi висновки . Просто я не цураюсь нiякоi iнформацii .

yurko:
Ага. Якби то так все просто було...
От не було б Ньюромана, який в тих питаннях порівняно з іншими експерт, то Ти б обцурався у тому ... від проплачених засланих казачків і так би й залишився з нав'язаною ними позицією.
В тому і біда, що звичайна людина рідко перевіряє інфу по кількох джерелах. Зате отих проплачених джерел є стільки, що хоч-не-хоч а спершу з них зачерпнеш...

Але то все було б пусте, якби на противагу потокові чогось там нехорошого ми легко і просто показували б дулю у вигляді нашого економічного зростання і зростання добробуту того ж пересічного читача. Тоді читач би (точно, як зі звітом Кролика) заглядав у кишеню, тоді ще раз на ото що льється і тихо посміхнувшись - показував би дулю. А так...  :(

Tad:

--- Цитата: yurko від 17 Лютого 2016, 10:15:04 ---В тому і біда, що звичайна людина рідко перевіряє інфу по кількох джерелах. Зате отих проплачених джерел є стільки, що хоч-не-хоч а спершу з них зачерпнеш...

--- Кінець цитати ---
Вся бiда в тому що мене вчили нiколи не приймати рiшення отримавши iнфу тильки з одного джерела . Я вже такий прискiпливий рокiв з 30 .

yurko:
А при чому тут то, як Тебе навчили? Ти ж виклав то для інших. Тобто тиражуєш дезу на незрілі уми...

Tad:

--- Цитата: yurko від 17 Лютого 2016, 10:43:03 --- Тобто тиражуєш дезу на незрілі уми...
--- Кінець цитати ---
Мене вчили , вчу вас

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії