Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Церковні традиції та обряди

<< < (64/108) > >>

yurko:
Я давно за. Але як Ти сам писав - спочатку мають повмирати теперішні пісьонери  ;)

ББА:

--- Цитата: yurko від 25 Грудня 2015, 11:16:18 ---спочатку мають повмирати теперішні пісьонери
--- Кінець цитати ---

Ну так і є  . Я щось явно тормознув . Навіть не подумав про пенсів . Хоча ще є спосіб - заплатити керонам і лейонам церков і нехай самі пояснюють своїм пенсам ,чому не варто святкувати 7 січня . А ще краще - то брати податки з усіх конфесій і за рахунок цього зробити вихідний 25 грудня ( як у всьому світі )

ББА:
 :=)

Приехал к родне на Западную Украину кацап. Свят-Вечир на дворе, а он, зашуганный, боится выйти из хаты, бо там же одни бандеры в селе злые!

Родня ему говорит - да шо ты себе в голову набрал? Так и просидишь весь праздник дома? Бери бутыль, иди спокойно в люди, заходи в любую хату, садись за стол, ставь частунок, сам пригощайся, все же нормальные люди!

- Ну как эта, так тупа зайти и все штоли? А чо говорить-то надо при етам?
- "Христос Народився!" кажи.

Гость взял бутыль самогона и пошел по селу в люде.

Через полчаса перепуганный кацап вламывается в хату, запирает дверь и собой еще подпирает изнутри. Сбегается роднына, спрашивают - да шо такое знов трапылось? Кота побачив, чи шо?

-Да я все сделал как вы сказали, - чуть не плачет кацап. - Зашел в избу, там полно бандер, я поздоровался, бутыль на стол поставил, говорю: "Христос нарадылся". А они на меня посмотрели, а потом как повскакивают все, да как заорут: "Словим его!"

ББА:
Ангел-хранитель. Очень редкое фото.

ББА:
Нові традиції в церкві     :D 

Приховано: Показатиhttp://www.standard.co.uk/news/world/priest-suspended-after-riding-hoverboard-during-christmas-eve-mass-a3145876.html

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії