Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Церковні традиції та обряди

<< < (7/108) > >>

Svit:
 Хочу розпов1сти про те,що об1цяла.При1хали ми з друзями в Ерусалим.Храм Гробу Господнього.Щоб ви не думали,що це щось дуже велике.Там малесеньке м1сце для 2-3 людей.Б1ля входу в Гр1б.сто1ть монах священник 1 заниженим голосом проговорюе...
-Сестра Екатерина,выходите!
! так дек1лька раз.Люди вже стоять в черз1,чекають,коли ж сестра вийде.
 Вийшла :o
 Спочатку показалась голова,викрашена в блонд,за нею просл1дували пишн1 груди,в1дверто в1дкрит1.Напевне розм1р маечки не п1д1йшов.а пот1м 1 вся сестра вийшла,з круглими формами,одягнута в м1н1 сп1дничку 1 блискуч1 чоботи...
   Б1ля Гробу Господнього е Святий вогонь.Де вс1 запалюють на паску 1 везуть в сво1 кра1ни.Колись я думала,що вогонь везуть запаленим,але ж н1...Св1чки ерусалимськ1,33 штуки зв язан1 в пучок,1х п1дпалюють,а пот1м тушать,рахуеться,що коли дома ви запалите,то це,як Святий вогонь.Так ось...
  Сестра Катерина стойть з великим пакетом,в якому повно таких св1чок,артистично задерши ножку догори,повернувшись боком до камери,усм1хаючись звабливою посм1шкою.Одн1ею рукою тримаеться за стовпчик,а другою запалюе св1чки,тушить,бере другий пучок 1 та сама прцедура.в цей час 11 особистий фотограф акуратно клацае 11 на камеру...Я ,правда,не розум1юдля чого треба було фотографувати кожен раз нове запалювання.Можна було просто розмножити фото.
Але,до чого це все...
  Ця святиня 1де пот1м в Рос1ю,на Укра1ну,до в1руючих людей,як1,точно...нав1ть не сумн1ваюсь куплять у ц1е1 сестри цей пучок за парочку долар1в,а в !зра1л1 це коштуе 1 дол.! поможе 1м,за що будуть молитись-поможе.А чому?Не тому,що сестра з Ерусалиму привезла...А тому,що в1рять,а по в1р1 дано 1м буде.

doktor-maks:
Сестра Катерина дуже легковажно ставиться до святих речей. Адже є християнські поняття про скромність, смиренність, добропорядність, пристойність врешті-решт  >:( !

P.S. Хочу фото сестри Катерини!   :)

npopok:
На рахунок причастя. Було таке, що коли хтось засумнівався, що то тіло і кров Ісуса, то вино перетворилось у кров, а хліб у м'ясо. Аналіз крові довів, що це та сама кров, що й на плащаниці

yurko:

--- Цитата: doktor-maks від 30 Жовтня 2007, 13:34:23 ---Сестра Катерина дуже легковажно ставиться до святих речей. Адже є християнські поняття про скромність, смиренність, добропорядність, пристойність врешті-решт  >:( !

P.S. Хочу фото сестри Катерини!   :)

--- Кінець цитати ---

ГГГГ
Модно! Я теж би не проти був її побачити  :P

newroman:
про вшанування святих ікон.

Іконою чи образом називається зображення Самого Бога, чи Божої Матері, чи ангелів,
чи святих угодників. Зображення це неодмінно освячуєтся святою водою: через це освячення іконі подається благодать Духа Святого, й ікона вшановуєтсья нами як свята.
Бувають ікони чудотворні, через які благодать Божа, яка перебуває в них, проявляється навіть чудесами, наприклад зцілює хворих.
Сам Спаситель дав нам своє зображення. Вмившись, Він утер пренчистий лик Свій рушником і чудесно зобразив його на цьому рушнику для хворого царя Авгаря. Коли хворий князь помолився перед цим нерукотворним зображенням (образом) Спасителя, то зцілився від хвороби своєї.
Молячись перед іконою ми повинні памятати, що ікона -  не Сам Бог чи угодник Божий, а лише зображення Бога чи угодника Його.
Тому не іконі ми повинні молитися, а Богу чи святому, який на ній зображений.
Святий образ є те саме, що священна книга: у священній книзі ми благоговійно читаємо Божі слова, а на святій іконі благоговійно споглядаємо святі лики, які, як і Боже слово, піднімають наш розум до Бога і Його святих і запалюють наше сереце любовю до нашого Творця і  Спасителя.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії