Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Церковні традиції та обряди

<< < (57/108) > >>

Сонечко+:

--- Цитата: newroman від 09 Березня 2013, 21:51:59 ---головне щоб людина почала довіряти прислухатись, вірити їм, а потім не вспієш схаменутись вони почнуть маніпулювати тобою і людина вже не Богу молиться і вірить, а тим нашіптуванням чи голосам.
--- Кінець цитати ---
Видумки:).То аж ніяк не голоси. Просто інформація з інформаційного поля Землі. Звідти і Біблія взята:).
Чому ж Марія мала вірити тим духам? Тому що то не "біси".
А звідки Ви знаєте, що ті "духи"(а насправді звичайна інформація) будуть робити далі ;)? Є досвід? Чи знову ж таки припущення? Інформація - вона поза часом і простором, поза релігіями і ритуалами.
А взагалі - дане питання не по даній темі :-[.

Lyolik:
Кожназустріч  з Ангелом, як то в обявленні для Захарії, Марії , Йосифа і т.д. - кличе до святості, смиренності, кротості і любові.

newroman:

--- Цитувати (вибране) ---що ті "духи"(а насправді звичайна інформація) будуть робити далі
--- Кінець цитати ---
От-от, лукавий того і прагне, вселити думку людині про те що його немає, а є інформація.  Пригадується Майстер і Маргарита.
https://www.youtube.com/watch?v=sOyxpY0oGS438 хвилина

Сонечко+:

--- Цитата: Lyolik від 09 Березня 2013, 22:18:41 ---Кожназустріч  з Ангелом, як то в обявленні для Захарії, Марії , Йосифа і т.д. - кличе до святості, смиренності, кротості і любові
--- Кінець цитати ---
Так. Але:
--- Цитата: newroman від 09 Березня 2013, 21:51:59 ---головне щоб людина почала довіряти прислухатись, вірити їм, а потім не вспієш схаменутись вони почнуть маніпулювати тобою і людина вже не Богу молиться і вірить, а тим нашіптуванням чи голосам. Лукавий він і є лукавий. Навіть в образі Христа зявляється чи світлих ангелів.
--- Кінець цитати ---
Та я згідна з вами обома :). І з ДДК також. Спокус багато. Істина певно десь посередині. Благо я не умію нікого чути\чи відчувати\не володію телепатією (чи не благо?). Але щодо інформації - так є від Світла, є від Темряви (напевно). І лише та людина яка її отримує може в ній розібратись. Сама. Адже для чогось вона є доступною саме їй. А тим, кому не дано - висуває гіпотези, що одне від доброго, інше - від злого. Може інформація - взагалі нейтральна і лише наша свідомість її перетворює на темне чи світле, а наші вчинки - на зло чи добро. Хтось хоче вірити, що все - від диявола. А хтось вірить ангелам.
--- Цитата: Lyolik від 09 Березня 2013, 22:18:41 ---кличе до святості, смиренності, кротості і любові.
--- Кінець цитати ---
Так і я про те, що у тій інформації, яка йшла\отримувалась засуджувалась нерегулярність відвідин церкви, закликалось до добра, любові, терпіння і смирення. Вам не здається дивним, щоб така інформація раптом змінилась і стала протилежною? Чому не відразу бути такою? Адже деякі люди, що її отримують далеко не є фанатиками християнства (щоб не сказати протилежне), щоб перед ними "прикидатись" і об"являти те, що завідомо їм не є прийнятним. Але - так певно чинить диявол саме, так Ньюроман? Щоб підступитись до людини (наприклад, Захарія, Йосифа) ;).
Нам просто важко уявити, що наш Дух безсмертний. Умирає тіло, а фантом людини продовжує існувати як Дух\інформація (можу не коректно підбирати образи\означення. Тому варто додати - "якось так"). І тому від нього можна уловити інформацію в любий момент. Від нього, а не від міфічних осіб. А окрім того інформацію можуть нам і передавати - і від\через Божих посланців\посередників і від сил темряви. Напевно, то уже залежатиме від ступеню святості\чистоти Душі людини.

Lyolik:
Псалом
131. (130) Духове дитинство
 
1  Серце моєПриховано: Показати, о Господи, не горде, та й очі мої не несуться вгору. Я не женусь також за тим, що велике й дивне для мене. 2 Я втихомирив і заспокоїв мою душу, немов дитятко на руках у матері своєї, немов дитя - душа моя у мене. 3 Надійсь, Ізраїлю, на Господа віднині і повіки.
Я не женусь також за тим, що велике й дивне для мене
Бог є творцем усього видимого і невидимого. В таких речах, як от невидимі, про те, що ми в останніх постах пишемо, стараюся покладатися на авторитет і досвід Церкви, святих. Годі мені піклуватися про те, чого не можу знати, а й прриведе бо зна куда, ніж реальна є потреба піклуватися про свою душу, плекати чесноти, рпобити добрі діла, добре виконувати свої обовязки. Хіба цього мало? Сам себе цим і усмиряю, щоб не зайти в дебрі...

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії