Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Церковні традиції та обряди

<< < (54/108) > >>

Сонечко+:

--- Цитата: doktor-maks від 02 Березня 2013, 16:44:26 ---Цитата: Сонечко+ від 02 Березня 2013, 03:55:56
Інша людина не в змозі на цей процес вплинути після смерті нашого фізичного тіла.
«У Бога немає мертвих — у Бога всі живі».
--- Кінець цитати ---
Д.Макс, читайте уважно - не мертвої людини - а самі ж мене цитуєте і перекручуєте - у цитованому Вами чітко - смерті ФІЗИЧНОГО ТІЛА. Чи людина для Вас - це лише\і саме фізичне тіло :o? Дух безсмертний - це я всюди вказую. І Ісус також старався це донести до нас.
--- Цитата: doktor-maks від 02 Березня 2013, 16:44:26 ---то з якої релігії?
--- Кінець цитати ---
чому Ви постійно звертаєтесь до релігії? Віра і релігія по-перше, різні речі. А по-друге, слово "фізика", наприклад, з якої релігії? Карма з тієї ж "релігії" чи "опери" що і фізика.
--- Цитата: doktor-maks від 02 Березня 2013, 16:44:26 ---"ми ніяк не зможем" - І “що неможливе для людини, – говорить Господь, – те можливе Богу”
--- Кінець цитати ---
Ну, на кінець Ви зрозуміли.  :good І я так кажу - те не є можливим для людини, воно можливе для Бога чи наближених до Нього по стану Духу\душі.
Макс, а давайте Ви когось пристукнете (прости, Господи за іронію), а я за Вас молитимусь після Вашої фізичної смерті. Згідні? І на суд Божий Ви уже попадете очищений моїми і батьківськими молитвами. Правда, Ви не повірите у це?  :=)
--- Цитата: doktor-maks від 02 Березня 2013, 16:44:26 ---ось це певно людина не може знати,
--- Кінець цитати ---
Може і не може. Але у Біблії написано, що навіть стеблина не виросте без волі на те Бога, і волосина не випаде без відома Його. Чи Ви не згідні з цим?
Не тіште себе ілюзіями. А краще дайте мені посилання, де у Біблії написано про молитву за мертвих. Бо мені уже розповіли, що у Біблії пишеться якраз те, що я написала у першому пості про тему голосування - кожен сам відповідає за свої гріхи (як їх не назви і на яку релігійну течію не спирайся) і сам має очиститись від них.
--- Цитата: yaro my від 04 Березня 2013, 02:11:52 ---
--- Кінець цитати ---
дякую за роз"яснення.
Д.максу просто треба зрозуміти фразу про те, що Бог ВЕЗДЕСУЩИЙ і ВСЕ НАПОВНЯЄ (з молитви). Він не є просто особа, як стверджує д.м. і пантеїзм чи ще якась завумність тут ні до чого. Це розуміння не суперечить християнству.

yaro my:
Доктора Макса відправили в нокаут. :D
 Ото ж бо, не варто так "мудрствувати лукаво".

newroman:

--- Цитата: Сонечко+ від 04 Березня 2013, 03:11:44 ---Не тіште себе ілюзіями. А краще дайте мені посилання, де у Біблії написано про молитву за мертвих
--- Кінець цитати ---
На форумі є ціла тема про молитву за померлих, але щоб ви довго не шукали:

“Моліться один за одного”. (Як. 5:16)
“У Бога всі живі”. (Лк. 20:38)

Ще в Старому Завіті молились за померлих. Так, наприклад, Варух молився за померлих ізраїльтян (3:4-5). Юда Маккавей — за полеглих воїнів (12:43). Молитви, як засоби, що полегшують загробне життя, поєднувались з благодіяннями. Подача милостині за померлих існувала при Мойсеєві (Втор. 26:14).

Приховано: ПоказатиТакож є вказівка на існування благодіянь за померлих і в послідуючі часи старозавітньої історії. Так, праведний Товит в передсмертному заповіті говорить свойому синові Товії: “роздавай хліб при гробі праведних…” (4:17). А пророк Єремія називає тих, після смерті яких не буває благодіянь, відкинутими від Бога (17:7). Значить, блаженні ті, після смерті яких бувають благотворіння, що спонукають інших людей до молитов за померлих.

Премудрий Ісус син Сіраха пише “Померлого не позбавляй милостині” (17:36). А яку милостиню може виявити померлому той, хто живе, окрім молитви? В часи апостолів також було звичаєм поминати померлих наставників (Євр. 13:7). “Моліться один за одного”, “за всіх людей” (1Тим. 2:1) і “у всякий час” (Єф. 6:18-19), — пише св. ап. Павло. Значить, ми зобов’язані молитися і за живих і за померлих. “Чи живемо, чи вмираємо, — завжди Господні” . “У Бога всі живі” (Лк. 20:38). До померлих ми зобов’язані постійно возгрівати любов, “яка ніколи не перестає” . Вони моляться за нас (Об. 6:9-10), і ми повинні молитися за них, тим більше, що помираємо всі з гріхами (Як. 3:2).

Відпущення гріхів можливе не тільки в цьому, але і в загробному житті. Це видно зі слів Самого Спасителя: “Якщо хто скаже на Духа Святого, не проститься йому, ні в цьому віці, ні в майбутньому” (Мф. 12:32). В цьому віці гріхи прощаються через покаяння, а в майбутньому — через молитви і приношення безкровної жертви.

Ап. Павло молився за те, щоб Онисифор отримав милість Божу на суді після смерті (2Тим. 1:16,18). Якщо апостол молився, щоб Онисифор отримав милість Божу після смерті, то і всі християни, наслідуючи його (Фил. 3:17), можуть і повинні молитися за своїх ближніх, щоб вони отримали після смерті помилування від Бога.

Ісус Христос перед хресною смертю молився за учнів, яких Він залишив, і за блага для них в загробному житті, тобто про те, що складає предмет молитви за померлих. “Отче! — говорив Він, — хочу, щоб там, де Я, і вони були зі Мною, щоб бачили славу Мою.” (Ів. 17:24).

“Христос панує над мертвими” (Рим. 14:9) — говорить ап. Павло. До Нього ми звертаємось зі своїми молитвами за померлих. Він має ключі від пекла і смерті (Об. 1:18), отже може полегшити участь тих, що знаходяться в місці мук, бо Царство Небесне не обмежується тими, що живуть на землі, а простягається і до області тих, що померли з вірою в Його викупні заслуги (Рим. 14:9). “Йому дана всяка влада на небі і на землі” (Мф. 28:18). Христос обіцяв: “коли чого попросите в ім’я Моє, Я те зроблю” (Ів. 14:14). Ми твердо віримо, що наші молитви не надаремні й не безплідні, тим паче, що вся Церква Христова молиться за своїх спочилих дітей. А Церква є Тіло Самого Христа “повнота Того, хто наповнює все у всьому” (Єф. 1:23). Чи її Господь не послухає? Ап. Іван запевняє нас: “Ось яке дерзання ми маємо до Нього, що коли попросимо чого згідно волі Його, Він слухає нас” (1Ів. 5:14).

Поки нема ще остаточного суду над померлими, після чого наступить смерть друга (Об. 20:14), ми й молимо Бога позбавити наших померлих цієї другої смерті, просимо упокоїти їх зі святими, де немає ні хвороби, ні печалі, ні зітхання, але життя вічне.
Крім молитв за померлих, найбільш дієвий засіб для надбання їм милості Божої — це принесення за них безкровної жертви. В Православній Церкві часточки, які вийнято з просфори в пам’ять померлих, після причастя живих віруючих, опускаються в св. Чашу з молитвою: “Омий, Господи, гріхи тих, що тут поминалися, Кров’ю Твоєю Дорогоцінною, молитвами святих Твоїх”.

Не намарно, — вчить св. Іван Золотоуст, — узаконено апостолами творити перед страшними тайнами поминання спочилих: вони знали, що велика буває від цього користь для спочилих; не даремні моління, не даремні милостині: все це встановив Дух Святий, бажаючи, щоб ми отримували користь один через одного”.

Християни всіх часів і народів завжди молилися за своїх померлих. Про це ясно свідчать древні Літургії. Так, наприклад, в Літургії св. ап. Якова є молитви за померлих, які перейшли і в Літургії св. Івана Золотоуста і св. Василія Великого. Ці Літургії схвалені VI-м Вселенським Собором.

Загробна участь грішників полегшується і милостинями убогим. Подачею милостині збільшується число людей, що моляться за спасіння душі спочилого і разом з тим виконують слова Ісуса Христа: “Тому що ви зробили це (милостиню) одному з цих братів Моїх менших, то зробили Мені” (Мф. 25:40).

yaro my:

--- Цитата: newroman від 04 Березня 2013, 20:15:09 ---Ще в Старому Завіті
--- Кінець цитати ---
є Второзаконня Ісайї:Приховано: ПоказатиВторозаконие:
« 4.1. Итак, Израиль, слушай постановления и законы, которые я [сегодня] научаю вас исполнять, дабы вы были живы [и размножились], и пошли и наследовали ту землю, которую Господь, Бог отцов ваших, даёт вам  [в наследие];
23.19. Не отдавай в рост брату твоему ни серебра, ни хлеба, ни чего-либо другого, что можно отдавать в рост;
23.20. ИНОЗЕМЦУ ОТДАВАЙ В РОСТ, а брату твоему не отдавай в рост, чтобы Господь Бог твой благословил тебя во всём, что делается руками твоими НА ЗЕМЛЕ, В КОТОРУЮ ТЫ ИДЁШЬ, ЧТОБЫ ОВЛАДЕТЬ ЕЮ;
28.12. и будешь давать взаймы многим народам, а сам не будешь брать взаймы [И БУДЕШЬ ГОСПОДСТВОВАТЬ НАД МНОГИМИ НАРОДАМИ, а они над тобою не будут господствовать]»

Книга Пророка Исаия:
«60.10. Тогда сыновья иноземцев будут строить стены твои, и цари их – служить тебе;…
60.11. И будут отверсты врата твои, не будут затворяться ни днём, ни ночью, ЧТОБЫ ПРИНОСИМО БЫЛО К ТЕБЕ ДОСТОЯНИЕ НАРОДОВ, и приводимы были цари их.
60.12. ИБО НАРОДЫ И ЦАРСТВА, КОТОРЫЕ НЕ ЗАХОТЯТ СЛУЖИТЬ ТЕБЕ, ПОГИБНУТ, И ТАКИЕ НАРОДЫ СОВЕРШЕННО ИСТРЕБЯТСЯ.»

Как видим,
в Библии речь идет НЕ О «призыве брать лихву ХОТЯ БЫ не со своих БРАТЬЕВ (соплеменников)» - речь идёт о порабощении других народов и уничтожении непокорных.

Это – доктрина агрессивного паразитизма «расы господ» (еврейства) над всеми остальными народами.  Может ли это быть «от Бога»? 
Відповідь від: 04 Березня 2013, 20:27:25
--- Цитата: newroman від 04 Березня 2013, 20:15:09 ---Втор. 26:14
--- Кінець цитати ---

--- Цитувати (вибране) ---я не ел от нее в печали моей, и не отделял ее в нечистоте, и не давал из нее для мертвого; я повиновался гласу Господа Бога моего, исполнил все, что Ты заповедал мне
--- Кінець цитати ---
- тихо, шифером шурша...

doktor-maks:

--- Цитата: Сонечко+ від 04 Березня 2013, 03:11:44 ---Не тіште себе ілюзіями. А краще дайте мені посилання, де у Біблії написано про молитву за мертвих.
--- Кінець цитати ---
Допустим людина приходить на могилу свого родича/діда/бабці і каже "Упокой в царстві своїм небеснім". Давайте скасуємо цю фразу (на мою думку, це молитва) через те, що Біблії не вказано прямо.
Багато й іншого звершив Ісус; та, якби написати про те докладно, то, гадаю, цілий світ не вмістив би написаних книг. Амінь.
(Івана 21:25)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії