Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Церковні традиції та обряди

<< < (6/108) > >>

TS-Labs:
Стосовно цілувань. Всі віруючі в один голос говорять, що заразитися чимось таким шляхом неможливо. Більше того, хто знає (не хочу описувати подробиці), деколи священнику приходиться причащати людину, вмираючу тяжкою смертю або від заразної хвороби, і жодна крихта причастя не повинна пропасти. Кажуть, теж ніхто не заражався. Особисто я остерігаюся (а раптом, я недостатньо віруючий? ;))

Svit:

--- Цитата: WikTor від 10 Жовтня 2007, 09:35:02 ---А если икона святая, чудодейная, тоесть, ей допустим очень много лет, и она по рассказам людей как то положительно и чудотворно влияет тогда что? выдумка? картина? икона сделана руками человека? Я не отрицаю что это сделано руками человека, но как? что произошло за столетия? Возникает вопрос как неодушивлённый предмет может в себе держать какую то силу чудодейную! Если чесно я сам в это всё не особо верю! Но я хочу верить и если в церковь привозят допустим из Израиля или там ещё откуда то сверх святую икону ну почему бы и не поцеловать её! Ясен пень каждую перецеловывать не нужно! Да и противно немного сколько там уже людей ................... в общим не буду углубляться! Но есть иконы исключения ЛИЧНО ДЛЯ МЕНЯ!

--- Кінець цитати ---
Все,що в1дбуваеться з людиною,це в1д 11 в1ри.Зараз б1жу на роботу,а пот1м вернусь 1 розпов1м  щось...про рос1йську тьот1ньку,яка торгуе святинею з !зра1ля...Д11 в1дбувались на мо1х очах...

doktor-maks:

--- Цитата: WikTor від 10 Жовтня 2007, 09:35:02 ---А если икона святая, чудодейная, тоесть, ей допустим очень много лет, и она по рассказам людей как то положительно и чудотворно влияет тогда что? выдумка? картина? икона сделана руками человека?

--- Кінець цитати ---
Та не ікона робить дивА! А віра людини, що її прагнення Бог може здійснити, і що її потреби Бог може задовільнити.
Те саме про хрест. І його цілують, коли священник протягує його. Хрест рахується символом християнства. Той Хрест став жертовником, на якому була принесена всесвітня спокутна Жертва. А що освячує жертовник? Кров Ісуса Христа! Чи Його жертва менша за хрест рукотворний?

WikTor:
Вобщим всё так сложно что ужас!  :o

doktor-maks:
А нічого складного нема. Богу треба поклонятись в дусі та істинності. Про дух людини і для чого він потрібен, Ви, напевно, читали на сусідній гілці...
http://forum.kalush.info/index.php?topic=76.msg4388#msg4388
Як розвивати свій дух? Насамперед, читанням Слова Божого і молитвою

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії