Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Церковні традиції та обряди

<< < (46/108) > >>

newroman:
  Виростають нехрещені

  Козацькії діти,

  Кохаються невінчані,

  Без попа ховають...
                                 Т.Г. Шевченко.

newroman:

--- Цитувати (вибране) ---А православні традиції - з Туреччини.    Ви ж не визнаєте  православні традиції єретичним вченням тільки через те, що вони від  турків?!!!
--- Кінець цитати ---

Як не знаєте то хоть спитайте, а не наїзжайте і не позорьтеся.
Київська Русь прийняла хрещення від Константинополя, тепер Стамбулу.
А ви хрешення прийняли від нащадка Хама - Сандея Аделаджі. То що у вас спільного з християнами українцями? 

doktor-maks:

--- Цитата: Juli від 29 Серпня 2008, 17:55:46 ---Духовна академія "Ісус Навин" - www.joshua.godembassy.org
--- Кінець цитати ---
Задача Института – воспитать и подготовить служителей и миссионеров для сбора урожая последнего времени. Обучение в Академии поможет Вам состояться как человеку, как служителю, найти свое призвание, поможет познать еще больше Господа, научиться «ходить с Ним».

Мы рады помочь Вам стать посвященным служителем последнего времени для Вашей церкви, для завоевания Вашего города, страны, мира.

Основные разделы программы:
- Доктрины Посольства Божьего
- Причины и цели сотворения Богом Земли и Человека
- История реформации христианства
- Основы практического христианства
- Человек, которого будет использовать Бог
- Характер и качества христианина Формирование характера Христа
- Особенности Церкви 21 века.
- Евангелие Царства в сравнении с Евангелием  Спасения.
- Финансовая свобода, как возможность посвященного служения
- Стратегия завоевания земли.
- Церковь и национальная трансформация.

До прикладу, програма навчання
Православно-катехизаторские курсы при КДА для мирян

1. Св. Писание Нового Завета,
2. Св. Писание Ветхого Завета,
3. Катехизис,
4. Литургика,
5. История христианской Церкви,
6. История Православия на Руси,
7. Догматика,
8. Сектоведение,
9. История церковной музыки,
10. Богослужебное пение,
11. Патрология,
12. Введение в основное богословие,
13. Апологетика,
14. Основы христианской нравственности,
15. Медицина и православие,
16. Каноническое право,
17. Миссиология,
18. Основы риторики,
19. Основы христианского искусства,
20. Сравнительное богословие,
21. Византология,
22. Церковно-славянский язык,
23. Греческий язык.

newroman:
Чого тільки варті назви лекцій: "Человек, которого будет использовать Бог",  "Стратегия завоевания земли." - фантастика якась, інопланетяни  :=)

doktor-maks:

--- Цитата: yurko від 03 Квітня 2008, 20:07:16 ---У мене питання до newromanа та інших не протестантів, які будуть мати що на то сказати.

--- Кінець цитати ---
Значить тепер і я можу відповісти  :)


--- Цитата: yurko від 03 Квітня 2008, 20:07:16 ---Нині ми з Рибкою ходили подивитися на фотокопію Туринської плащаниці. Я вже мовчу про жіночок у міні і малолєток на хорах, від чиїх поглядів мені постійно здавалося, що я мабуть десь замащений, або у мене кров носом іде, а я не бачу. То на їх совісті.
Я про інше. Люди підійшовши до фотографії починали водити по ній образками салфетками і носовичками. Я не знаю яку мету вони переслідували, але виглядало досить дивно. У результаті в черзі людям доводилося відстоювати по пів години.
Може я щось не розумію, тому і питаюся, але у мене від побаченого виникає лише симпатія до протестантизму.

--- Кінець цитати ---
Туринська плащаниця - православна святиня, викрадена хрестоносцями. Оскільки вона являє нам Христа невоскреслого, в православ'ї існує богословська неможливіть вшанування такого зображення на відміну від ікон

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії