Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Церковні традиції та обряди

<< < (44/108) > >>

newroman:

--- Цитувати (вибране) ---Більшість людей має до неї позивне ставлення і повагу до діяльності церкви.
--- Кінець цитати ---
Та що ви байки тут розказуєте. Жодного позитивного ставлення. Хіба ті, котрим взагалі релігія по-барабану, або такі самі сектанти.
Думаєте, що тут люди не знають, що діється в столиці.

--- Цитувати (вибране) ---вони менш інформовані і більш само праведні.
--- Кінець цитати ---
А за кого ви взагалі тут людей маєте? За тупе бидло чи що?
Ви що одні такі інформовані, чи що?
А може до вас саме такі і поподають?
Бо здорова людина з нормальною психікою і стійка у вірі не клюне на ваші басні, вибачте.

--- Цитувати (вибране) ---більш само праведні.
--- Кінець цитати ---
це скоріше про вашу секту і тих що в ній.
У ВАС Ж ПЛОДИ, ВИ ДУХОВНО ЗРІЛІ ТАМ. і.т.д.

Juli:
В чому проявляється здоровий глузд і стійкість у вірі, про які ви говорите? У релігійній фанатичночності чи у звіщанні Царства Божого?

16 По плодам их узнаете их. Собирают ли с терновника виноград, или с репейника смоквы?
17 Так всякое дерево доброе приносит и плоды добрые, а худое дерево приносит и плоды худые.
18 Не может дерево доброе приносить плоды худые, ни дерево худое приносить плоды добрые.
19 Всякое дерево, не приносящее плода доброго, срубают и бросают в огонь.
20 Итак по плодам их узнаете их.
(Матф.7:16-20)

Як бачите, навіть Біблія призиває судити по плодам! Плоди "Посольства Божого" - праведність, мир, радість, любов і милосердя не на словах, а на ділі! Люди, вільні від релігійної фанатичності, з упевненістю підтримують таку думку. Пора відкинути всяку упередженість в поглядах.
Я так скажу, добре, що ви не в "Посольстві Божому"! Але будьте плідні, а не багатослівні там де ви є - в православній церкві. Вона має величезну потребу в діячах! Які плоди ви приносите в православ`ї на честь Імені Ісуса Христа? Дайте конкретну відповідь, покажіть конкретні плоди (особисто ваші!) - що ви конкретно зробили, що плануєте робити для Царства Божого? По яким плодам (не приналежністю до православної церкви, а конкретним ділам та вчинкам) я та інші люди мають вважати вас справжнім християнином, а не релігійним фанатиком?

newroman:
Знову ви маніпулюєте  Святим Письмом для свого виправдання.
А чому ви не почали цитувати з 15-го вірша?
15.Берегитесь лжепророков, которые приходят к вам в овечей одежде, а внутри суть волки хищные
16.по плодам узнаете их... (Мф.7.15-16)

тут йдеться про плоди эретичних вчень, лжепророків і т.д.
Св. Ієронім тлумачив тут слово "плоди" так: вы узнаете лжепророков по их учениях.

І якщо говорити про плоди, то тут йдеться про людські чесноти окремої людини,а не організації.
Думаю що у вашій організації є і добрі, просто обмануті, люди. Та не треба приписувати чесноти людської душі до всієї організації. Яка маніпулює своїми вірними як хоче, а добрі справи це тільки прикриття, овеча шкура. Саме так і тлумачиться наприклад 16-й вірш із цих цитат: " что касается самих растеній, которыя взяты здесь для примера, то под терновником  здесь разумеются вообще колючие растения, но приимущественно терновник, который растет во множестве в Палестине. Он по внешнему виду несколько походит на виноград и, может быть по этому сказано: собирают ли с терновника виноград? Под репейником разумеется колючие растение под название чортополоха, или репейника. С этого растения смокв никогда не собираеться . Последнее, хотя и полезно к лекарственном отношении, однако всегда считаеться плевелом, вредним для хлебных растений."
Дальше також йде цікаве тлумачення. Та у вас і так своє, викривлене тлумачення.

--- Цитувати (вибране) ---Які плоди ви приносите в православ`ї на честь Імені Ісуса Христа?
--- Кінець цитати ---
Ви, що, мене тут отак, відкрито, при усіх провокуєте на гріх, чи що. Відповідальності за те, що я зараз згрішу, хвалячись собою, і ви розділите зі мною мою провину не боїтесь.
Я грішний раб Божий Роман. Розумієте, не прийнято в православї хвалитися, це відноситься до гріха гордості. Все, що в людині є добре, не є надбанням самої людини, а дією благодаті Божої в людині. Тому негоже взагалі чимось хвалитися, і хвалити когось. Апостол казав, що не можу нічим хвалитися, тільки Хрестом Христовим.

І чому ви так,хочете щоб я перед вами оправдувався ?
Хитро так переходите від захисту до пресингу. Знову ці психологічні штучки.
Хочете щоб я трубив про нібито свою праведність, як і ви?

Знаєте, гарно охарактеризували святі отці людину, котра думає, що вона чогось досягнула у духовному плані, і думає, що вона вже є Хтось, перед людьми і Богом. Така людина схожа на купку лайна. Хто з села знає, як худоба на полі залишає за собою купки відходів, і як така купка присихає зверху і покривається твердою, на перший погляд скоринкою. Воно ніби іззовні і сухе і не смердить, а коли чуть прикладеш зусилля і "копнеш сильніше" , то проявляється справжня суть його - лайна. Так і людина. Коли у нас все добре, кльово, всі тобі усміхаються, чиниш добро, бєш поклони, ведеш християнський спосіб життя - починаєш себе ввжати праведним, подумуєш, що ти вже доброго зробив. Ти врівноважений, спокійний, всі тебе вважають за людину добру, спокійну, стриману. Та насправді ти вже, впав, і знаходишся на дні гріха. Гордість - початок усякого гріха. Лукавий вже давно не бере людину напролом, а обходить і обкручує тебе так, що і не зчуєшся як опинишся на краю пропасті.

NetomaN:
По темі: Роман виривання кусків із Біблії думаю ти сам це прекрасно знаєш ), це характерно для сект, не вигідно ж їм Біблію правильно читати і тлумачити  :!!



--- Цитата: NetomaN від 11 Вересня 2008, 15:31:42 ---Знаєте, гарно охарактеризували святі отці людину, котра думає, що вона чогось досягнула у духовному плані, і думає, що вона вже є Хтось, перед людьми і Богом. Така людина схожа на купку лайна. Хто з села знає, як худоба на полі залишає за собою купки відходів, і як така купка присихає зверху і покривається твердою, на перший погляд скоринкою. Воно ніби іззовні і сухе і не смердить, а коли чуть прикладеш зусилля і "копнеш сильніше" , то проявляється справжня суть його - лайна. Так і людина. Коли у нас все добре, кльово, всі тобі усміхаються, чиниш добро, бєш поклони, ведеш християнський спосіб життя - починаєш себе ввжати праведним, подумуєш, що ти вже доброго зробив. Ти врівноважений, спокійний, всі тебе вважають за людину добру, спокійну, стриману. Та насправді ти вже, впав, і знаходишся на дні гріха. Гордість - початок усякого гріха. Лукавий вже давно не бере людину напролом, а обходить і обкручує тебе так, що і не зчуєшся як опинишся на краю пропасті.
--- Кінець цитати ---

Роман, постав копірайт © о.Марк  :) гГ
 

Juli:


--- Цитата: newroman від 11 Вересня 2008, 00:23:06 ---А чому ви не почали цитувати з 15-го вірша?
15.Берегитесь лжепророков, которые приходят к вам в овечей одежде, а внутри суть волки хищные
16.по плодам узнаете их... (Мф.7.15-16)
--- Кінець цитати ---

В тому то і справа, що у поганої, тоталітарної секти не може бути плодів любові і праведності, а якщо ці плоди є, то це означає, що ваші судження хибні! Церкву "Посольство Боже", так само як і будь яку іншу, складають люди - вони і є "Посольство Боже", або якась інша церква. Кожний християнин ототожнює себе з Тілом Ісуса Христа, з Його Церквою. Тому плоди "Посольства Божого" для мене тотожні з добрими вчинками людей, які належать до "Посольства".
Відповідь від: 11 Вересня 2008, 19:32:55
--- Цитата: newroman від 11 Вересня 2008, 00:23:06 ---Які плоди ви приносите в православ`ї на честь Імені Ісуса Христа?
Ви, що, мене тут отак, відкрито, при усіх провокуєте на гріх, чи що. Відповідальності за те, що я зараз згрішу, хвалячись собою, і ви розділите зі мною мою провину не боїтесь.
Я грішний раб Божий Роман.
--- Кінець цитати ---

Коли написати нічого, починаються виправдання... А як на рахунок:  1Пет.3:15 Господа Бога святите в
сердцах ваших; [будьте] всегда
готовы всякому, требующему у вас
отчета в вашем уповании, дать
ответ с кротостью и благоговением. - Чи це також гріх?

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії