Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Церковні традиції та обряди

<< < (43/108) > >>

Juli:
Десятину по статистиці дають лише 20-30% прихожан  :) Звідси логічне заключення: це добровільний акт!!! Наприклад, коли я прийшла до церкви, то вирішила для себе, що не буду давати десятину, доки не прочитаю про неї в Біблії. Коли прочитала, то почала давати, бо зрозуміла, що це не просто примхи пастора і устав церкви - це святиня Господня, яка належить Богу. Це прояв моєї довіри Богу. В Біблії написано, що моє серце буде там, де мої скарби. Я хочу щоб моє серце було в домі Божому. Я люблю мого Бога, я люблю мою церкву.

Juli:


--- Цитата: newroman від 08 Вересня 2008, 00:29:27 ---А чого так довго скривали, що ви з Посольства Божого.
--- Кінець цитати ---

На західній Україні мало знають про "Посольство Боже", тому бояться і негативно сприймають. Більшість людей має упереджене ставлення до церкви "Посольство Боже". Я вважаю себе достойним представником Посольства і хотіла, щоб про мою церкву судили, дивлячись на мене, мої погляди, мої думки, бо навчання, яке я отримала в Посольстві Божому, змінило моє життя, мій світогляд, моє серце.

newroman:

--- Цитувати (вибране) ---На західній Україні мало знають про "Посольство Боже", тому бояться і негативно сприймають
--- Кінець цитати ---

А як ще можна сприймати тоталітарну секту.  :duvno  А ще напевно у нас люди більш стійкі у вірі як на сході.


--- Цитувати (вибране) ---бо навчання, яке я отримала в Посольстві Божому, змінило моє життя, мій світогляд, моє серце
--- Кінець цитати ---

Вас зазомбували, а ви і не замітили, сприйняли це за правду. Тепер вам треба покаятись, піти до традиційної церкви на Сповідь, прийняти Святе Причастя, щоб вам Господь зняв пелену з очей.

А ще питання? Скільки разів вас хрестили за життя? 

Juli:


--- Цитата: newroman від 08 Вересня 2008, 22:51:51 ---На західній Україні мало знають про "Посольство Боже", тому бояться і негативно сприймають
А як ще можна сприймати тоталітарну секту.
--- Кінець цитати ---

В Києві «Посольство Боже» сама відома церква. Більшість людей має до неї позивне ставлення і повагу до діяльності церкви.


--- Цитата: newroman від 08 Вересня 2008, 22:51:51 ---А ще напевно у нас люди більш стійкі у вірі як на сході.
--- Кінець цитати ---

Ні, не стійкіші, вони менш інформовані і більш само праведні.


--- Цитата: newroman від 08 Вересня 2008, 22:51:51 ---Вас зазомбували, а ви і не замітили, сприйняли це за правду.
--- Кінець цитати ---

Жоден з тих, хто знає мене так не думає. За час мого християнства в церкві «Посольство Боже» всі мої невіруючі родичі сказали: «Знаєш, насправді ми дуже щасливі, що ти в цій церкві…»


--- Цитата: newroman від 08 Вересня 2008, 22:51:51 ---Тепер вам треба покаятись, піти до традиційної церкви на Сповідь, прийняти Святе Причастя, щоб вам Господь зняв пелену з очей.
--- Кінець цитати ---

Ніде в Біблії не пишеться, що треба прийти до традиційної православної церкви, там пишеться, що прийти треба до Бога, бо тільки Він може зняти пелену з очей, простити гріхи, освятити і т.д. Я ходжу туди, де мене вчать шукати Бога, а не священника.


--- Цитата: newroman від 08 Вересня 2008, 22:51:51 ---А ще питання? Скільки разів вас хрестили за життя?
--- Кінець цитати ---

Пам`ятаю тільки один – в Посольстві!!!
Я прийняла водне хрещення, коли усвідомила, що Христос є Господь мого життя.
Мар.16:16 Кто будет веровать и
креститься, спасен будет; а кто не
будет веровать, осужден будет. 

doktor-maks:

--- Цитата: Juli від 09 Вересня 2008, 17:40:18 ---Ніде в Біблії не пишеться, що треба прийти до традиційної православної церкви
--- Кінець цитати ---
Багато чого "в Біблії не пишеться"! Наприклад, там нічого не сказано про "лідерів", "домашні групи", "систему 12", "мережевий маркетинг", "вдале інвестування", "євангеліє процвітання"  :-D

Вибачте, що втручаюсь у вашу розмову. Не втримався, коли мова заходить про церкву, а представники "новітніх церков" стверджують, що Слово Боже не говорить про Православну Церкву. Слово тільки про Неї і говорить! 

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії