Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Церковні традиції та обряди

<< < (41/108) > >>

NetomaN:
Роман Спаси Господи, в саму точку  :)

Juli:

--- Цитата: newroman від 28 Серпня 2008, 22:56:34 ---Єретик.
--- Кінець цитати ---

Це що, нова течія протестантизму?
Насправді, я дуже пишаюся тим, що належу до такого християнского руху, який неможуть віднести до будь-якої з існуючих конфесій, тому що він поєднує в собі все, що надбало християнство дотепер, цей рух всесвітньовідомий, його назва у всіх на вустах!!! Для мене всі християни - браття. Ви ж акцентуєте увагу на конфесійну приналежність, начебто, без цього неможливо сприймати людину як особистість і знайти спільну мову.
11 Ибо от [домашних] Хлоиных сделалось мне известным о вас, братия мои, что между вами есть споры.
12 Я разумею то, что у вас говорят: "я Павлов"; "я Аполлосов"; "я Кифин"; "а я Христов".
13 Разве разделился Христос? разве Павел распялся за вас? или во имя Павла вы крестились?
14 Благодарю Бога, что я никого из вас не крестил, кроме Криспа и Гаия,
15 дабы не сказал кто, что я крестил в мое имя.
16 Крестил я также Стефанов дом; а крестил ли еще кого, не знаю.
17 Ибо Христос послал меня не крестить, а благовествовать, не в премудрости слова, чтобы не упразднить креста Христова.
(1Кор.1:11-17)
Протестанти тому, не акцентують увагу на назві конфесій, бо найголовнішим вважають пізнання Ісуса Христа. Духовність же визначається по глибині відкриттів і наявності практичних плодів їхньої віри.

Духовна академія "Ісус Навин" - www.joshua.godembassy.org

doktor-maks:

--- Цитата: Juli від 29 Серпня 2008, 17:55:46 ---Протестанти тому, не акцентують увагу на назві конфесій, бо найголовнішим вважають пізнання Ісуса Христа.
--- Кінець цитати ---
Непогано би було для них повчити житіє святих і праці отців Церкви  :)
Але, якщо серйозно, не треба говорити, Juli, від імені всіх протестантів. Бо є і благородний протестантизм, оснований на вченні Лютера, Кальвіна, є Англіканська Церква, є також інші деномінації, що існують декілька віків

newroman:

--- Цитувати (вибране) ---Це що, нова течія протестантизму?
Насправді, я дуже пишаюся тим, що належу до такого християнского руху, який неможуть віднести до будь-якої з існуючих конфесій, тому що він поєднує в собі все, що надбало християнство дотепер, цей рух всесвітньовідомий, його назва у всіх на вустах!!! Для мене всі християни - браття. Ви ж акцентуєте увагу на конфесійну приналежність, начебто, без цього неможливо сприймати людину як особистість і знайти спільну мову
--- Кінець цитати ---
Це, що, вибачте, якийсь неопротестантизм, що обєднує всі протестантські течії.
Невже пройшло обєднання у протестантів? Адже кожна течія вносила самовільно нові тлумачення і вчення у свою доктрину.
Наприклад,
  англійський реформатор Джон Віклеф заперечував таїнство сповіді та дійсну присутність Ісуса Христа в Євхаристії, виступав проти чернецтва.
  послідовники Яна Гуса виступали проти таємної сповіді та іконошанування
  Матрін Лютер виступав проти молитви за спочилих, молитовного звернення до святих, проти існування в Церкві ієрархії та чернецтва.
  Ульріх Цвінглі також заперечував іконошануванн та чернецтво, та по іншому від Лютера ставився до таїнств церковних.
  Ян Кальвін та як і Лютер заперечував хрещення немовлят, і вчив, що треба хрестити вдруге. За це Лютер його прокляв.
  Адвентисти взагалі шанують суботу замість неділі.
  А пятидесятники, взагалі, кажуть, що вони мають дар Святого Духа розмовляти різними мовами. Ще і поділяються на в свою чергу на течії: харизмати, сіоніти, суботники.
Всі ці протестантські лідери завжди погоджувались що Церква одна. Що деномінацій може бути багато, але Церква одна. Але, звісно кожен з них завжди мав на увазі саме свою деномінацію. Кожен пропихав своє вчення.
Але, що сталося обєднання всіх протестантів.? Тоді це б була гучна неординарна подія підкріплена докемнтами, актами і т. д. Звісно ж цього немає.
Ми маємо тільки те, що виникла нова протестантська течія, самовільно, яка ніби ввібрала в себе все найкраще. Або те, що вам необхідно.
А чо так скритно. Навіть назви немає нормальної?

Дякую, за посилання. Все стало крайнє ясно. Посольство Боже. 9 місяців навчання. Там богослівям і не пахне близько.

newroman:

--- Цитувати (вибране) ---Бо є і благородний протестантизм, оснований на вченні Лютера, Кальвіна, є Англіканська Церква, є також інші деномінації, що існують декілька віків
--- Кінець цитати ---

Якщо вже говорити про послідовникі Лютера чи Кальвіна то порушення Святого Письма у вченні про Церкву з боку цих та інших іменних течій та деномінацій вбачається вже в їхній  назві. Вони використовують в назві імя засновника чи лідера, кожна свого. Називаються євангельсько-лютеранською церквою. Так і кальвіністи і інші.
Але, нагадаймо, що саме проти цього застерігав ще коринфських християн св. ап. Павло:"Я кажу про те, що у вас говорять: я - Павлів, я - Апполосів, я - Кифин, а я - Христів. Хіба ж розділився Христос? Хіба Павло розіпявся за вас? Чи в імя Павлове ви хрестилися?" (1Кор.1.12-13). То чи ж в імя Лютера хрестилися, чи перехрещувалися ті, що йому симпатизують?
Та у цих протестантів хоча б все ясно і відкрито.
А сучасні міжконфесійні протестанти щось дуже таємничі і загадкові. А хто засновник. Яка у вас історія виникнення?

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії