Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Церковні традиції та обряди

<< < (5/108) > >>

Svit:

--- Цитата: WikTor від 09 Жовтня 2007, 09:00:39 ---А что же тогда для ТЕбя значит икона старовинная, священная и т.д. ??

--- Кінець цитати ---
Искусство,я им наслаждаюсь...

WikTor:

--- Цитата: Svit від 09 Жовтня 2007, 15:37:13 ---
--- Цитата: WikTor від 09 Жовтня 2007, 09:00:39 ---А что же тогда для ТЕбя значит икона старовинная, священная и т.д. ??

--- Кінець цитати ---
Искусство,я им наслаждаюсь...

--- Кінець цитати ---
 :unknow :unknow :unknow

Lisa:
Я не вірю в цілування образів бо вони витвір людськи рук, і виходе що можеш піти в картинну галерею купити собі картину і цілувати її зранку до ночі, але що це дасть? Як на мене то нічого...

yurko:
Ну з цілуванням, то найкраще було написано Світ, коли вона казала, що сама цього не робить, бо не вважає за доцільне, але поважає інших людей, які це роблять.
Думаю так треба ставитися до цього всім нам. Є люди, які ходять у картинні галереї і там торчать весь день в екстазі від споглядання шедеврів. Для нас це дико і не зрозуміло, але поклоніння великому, незбагненному і недосяжному закладене у нас природою. Вольтер казав “якби Бога не було, його треба було б вигадати”. І казав це не тому, що був атеїстом, а у доброму сенсі, маючи на увазі корисний вплив релігії на суспільство.
То ж мусимо поважати всі звичаї і обряди, які сприяють миру, добру і злагоді. Навіть крішнаїтів.

WikTor:
А если икона святая, чудодейная, тоесть, ей допустим очень много лет, и она по рассказам людей как то положительно и чудотворно влияет тогда что? выдумка? картина? икона сделана руками человека? Я не отрицаю что это сделано руками человека, но как? что произошло за столетия? Возникает вопрос как неодушивлённый предмет может в себе держать какую то силу чудодейную! Если чесно я сам в это всё не особо верю! Но я хочу верить и если в церковь привозят допустим из Израиля или там ещё откуда то сверх святую икону ну почему бы и не поцеловать её! Ясен пень каждую перецеловывать не нужно! Да и противно немного сколько там уже людей ................... в общим не буду углубляться! Но есть иконы исключения ЛИЧНО ДЛЯ МЕНЯ!

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії