Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Церковні традиції та обряди

<< < (38/108) > >>

Juli:
Що людина сіє, від того і пожинає. Гріх прощається, але жатва обов`язково має бути. Щоб таку людину знову допустити до священства, вона повинна принести достойний плід покаяння, результат покаяння повинен бути очевидним для всіх, інакше такий священник не буде мати авторитету, а на це, погодьтеся потрібен час. Авторитет до сану священника і особисчтий авторитет, це різні речі. Коли людину рукопокладають на священство, їй довіряють - тут працює авторитет до сану священника, згодом цю довіру людина має виправдати - це вже авторитет особистий, який прийшов через відповідальність. Людям важко з повагою ставитися до священника, який на неї не заслуговує. Звичайно, певний період часу вони покривають недоліки, зважають на недосвіченність, але згодом змучуються і розчаровуються, тому на священниках лежить величезна відповідальність за те, який приклад вони подають стаду.

Juli:
Взагалі, то кожний має працювати над собою. Священники працюють над собою, щоб в усьому бути прикладом, а їх вівці - над собою, щоб бути помічниками для священників і вміти покривати недоліки, адже, ми всі недосконалі, хоча і прагнемо  досконалості. Потрібно розуміти, що вдосконалення - це процес, де всі знаходяться на різних рівнях.

newroman:
Ще раз про вшанування ікон, та іконоборців.
http://www.pravoslavie.ru/put/040915105704

NetomaN:
Juli я думаю ніхто не має права осуджувати священника, яким б він не був, якщо людина хоче прийти до Бога то вона прийде, і непотрібно всю відповідальність класти на плечі священника! :stop:

…не судіть - і не будете суджені; Лук. 6, 37 

Juli:
Я не осуджую жодного священника, я осуджую гріх. А це різні речі. Бібля пише: "Будьте святі, бо Бог ваш Святий!" Це наказ Бога! А разом з завданням, Бог дає і благодать на його викконання. Кожен може ходити в святості, бо "нема нічого неможливого для того, хто вірить".

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії