Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Церковні традиції та обряди

<< < (34/108) > >>

newroman:

--- Цитувати (вибране) ---Бог оцінив мене у вартість Крові Свого Єдинородного Сина! Різницю уловлюєте?
--- Кінець цитати ---
Христос приніс Себе в жертву за всіх людей, що були, є і ще народяться. Він Спаситель, Господь. Різницю відчутна між вами і Ісусом. Ви творіння, а Він Творець.
Себе важко недооцінити, швидше більше переоцінюю. Інших людей, так, буває, що недооцінюю.

Juli:


--- Цитата: newroman від 22 Квітня 2008, 23:58:28 ---Бог оцінив мене у вартість Крові Свого Єдинородного Сина! Різницю уловлюєте?
Христос приніс Себе в жертву за всіх людей, що були, є і ще народяться. Він Спаситель, Господь. Різницю відчутна між вами і Ісусом. Ви творіння, а Він Творець.
Себе важко недооцінити, швидше більше переоцінюю. Інших людей, так, буває, що недооцінюю.
--- Кінець цитати ---

Я не випадково написала, що Христос помер саме за мене. Я знала, що ви напишите "ні, Він помер з всіх людей". Ви ввжаєте Його загальним Богом, тобто Богом всіх людей. А для мене Він - Мій Господь, особистий. Я маю з Ним особисті стосунки. Якби я була одна на всій землі, то Він віддав би Своє життя за мене одну і не допустив би, щоб я пішла до пекла. Він любить мене особисто! Такі самі стосунки Він може мати з кожною людиною, яка цього забажає. Я люблю Бога, бо спочатку Він полюбив мене особисто! Він полюбив не натовп, а особисто мене (і кожного)! Людина не зможе бути вдячною Богу і присвятити Йому Своє життя, доки не усвідомить Його любов до себе особисто. Людина не зможе віддавати любов людям, доки сама не насититься любов`ю Божою, доки не наповниться нею так, що ця любов буде виливатися з серця, як з переповненої чаші. Тому так важко знайти в світі любов, що люди не знають Бога особисто!

beauty:


--- Цитата: Juli від 23 Квітня 2008, 11:00:42 ---Людина не зможе віддавати любов людям, доки сама не насититься любов`ю Божою, доки не наповниться нею так, що ця любов буде виливатися з серця
--- Кінець цитати ---
Цілком погоджуюсь, навіть місце таке є в Біблії "Чим наповнене серце, те говорять уста", а як можна підбадьорювати людей, показувати любов Божу, коли людина сама її не відчуває :unknow

newroman:
Я з джулі тут цілком згідний, хоч дискусія пішла трохи вбік, мова йшла спочатку трохи не про те.

Juli:
Я недавно була на похоронах і спостерігала там таку православну традицію: отець, обходить навколо гроба, за ним гроб обходять інші люди, потім цілують Біблію, цілують покійника і цілують руку священника і хрест. Що це означає і навіщо це потрібно? Адже, цілувати покійника зовсім не гігієнічно, бо вже почався процес розкладу. Цілувати хрест також не гігієнічно, бо люди можуть бути хворі те саме й з Біблією. Це нагадувало якісь язичницькі ритуали.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії