Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Церковні традиції та обряди

<< < (4/108) > >>

WikTor:

--- Цитата: doktor-maks від 04 Жовтня 2007, 11:35:18 ---Мені дуже подобається обряд хрещення. Особливо коли хрестять дітей, які вже щось тямлять. В минулу суботу хрестили мого племінника (9-ти місяців від народження). Як він кричав, горлопанив в церкві! І сльози, і просто істерика без сліз. Хрещені батько і мати спочатку розгубились. А священник вправно собі відправляв обряд. Я знімав на відеокамеру. Хоча інші присутні відчували певні незручності від галасу малого, я мав радість і спокій. Не можу навіть пояснити чому

--- Кінець цитати ---
Кстати я слышал от священников и от людей что когда крестят маленького ребёнка и когда он кричит, это хорошо, мол своим криком он до Бога докричится и БОг услышыит его! Ну в таком смысле!

Svit:
Та н1,не зарази боюсь...н1чого не боюсь...просто не в1рю,що треба ц1лувати..Що це дае?Повагу?Так я 1 поважаю...В1ру?Так я в1рю, в Живого Бога..

WikTor:

--- Цитата: Svit від 08 Жовтня 2007, 13:31:04 ---Та н1,не зарази боюсь...н1чого не боюсь...просто не в1рю,що треба ц1лувати..Що це дае?Повагу?Так я 1 поважаю...В1ру?Так я в1рю, в Живого Бога..

--- Кінець цитати ---
Здесь двояко можно расценивать! Зачем мы целуемся с родственниками! Зачем мы целуем любимых! Зачем даже при длительном отсутствии любимых людей друг от друга можно позволить поцеловать фото? Это же то же самое  :unknow может я не прав!!!!

Svit:
Любимих ц1луем,бо любим,фото ц1луем,бо скучаем,а що ж ц1лувати образ?Це ж не фото Бога,а витв1р людський.Р1дн1 люди,це щось 1нше,воно не пор1внюеться з церквою,як для мене...Я р1дних людей не обожнюю,а просто люблю...

WikTor:
А что же тогда для ТЕбя значит икона старовинная, священная и т.д. ??

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії