Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Церковні традиції та обряди

<< < (30/108) > >>

newroman:

--- Цитувати (вибране) ---Поясніть чому є тільки сотні чудотворних ікон,
--- Кінець цитати ---
Бог проявляє свою благодать там де сам хоче.

--- Цитувати (вибране) ---чи може невіруючий одержати зцілення.
--- Кінець цитати ---
Знаєте написано, що по вірі вашій вам дано буде. Та, думаю, що Бог може проявити милосердя до невіруючого і зцілити його для того щоб він Вірив і не був невіруючим.  :)

--- Цитувати (вибране) ---Яка різниця між православними і католицькими чудотворними іконами?
--- Кінець цитати ---

Напевно немає різниці, хіба що в способі написання, стилі, фарби. А благодать Божа всюди.

Juli:
Ніде в Біблії ви не знайдете повеління від Бога поклонятися цим речам: херувимам, зображенням і т.д. Можна малювати будь-що, що нагадує про Бога, про Його чудеса - і це добре! Але поклонятися тому, що сам намалював - це гріх! "Господу Богу одному поклоняйся і Йому одному служи". Жодна нормальна, віруюча людина не похулить зображення анголів, чи зображення біблійних історій. Так, купуючи дітям дитячі Біблії, ми бачимо, що вони всі ілюстровані. Та було б дико вчити дитину поклонятися книжці з малюнками - те саме ікони. Я вчу свого сина (йому 4,5 рочки) поклонятися Богу. Він вже навчився розрізняти добро і зло, святість і гріх. Він навчився любити Бога і людей. Православні священники подарували йому картинки-іконки, він береже їх і всім розповідає, що на них зображений Ісус. Мені приємно, що дитина усвідомлює різницю між зображенням і Богом. При цьому він поважливо ставиться до всього, що нагадує йому про Ісуса. Поклоніння іконам - це перебільшення. Людина не навчена зустрічатися з Богом, тому вона шукає собі якусь точку контакту. Це не досконалість. Отець віри Авраам не поклонявся іконам, коли Бог говорив до нього. Даниїл не поклонявся іконам, херувимам, він взагалі був в чужій землі де ніхто і нічого не знали про його Бога. Пророк Ісайя, Єремія, Єзекіль, Ілля і інші - ніхто з них не поклонялися іконам (такого поняття тоді взагалі не існувало) і херувимам. Їх, взагалі, вважали зхибленими, але Бог говорив до них. І їх відкриття становлять більшу частину Старого Заповіту - як же так?

Якщо за часів Старого Заповіту люди могли ходити з Богом, то тепер, коли Христос Своєю жертвою зруйнував перешкоду між Богом і людьми, нам взагалі не потрібні ніякі замінники! 8) Бог наш Отець! Ми можемо спілкуватися з Ним без обмежень! Радіти з Ним! Плакати в Нього на колінах! Відчувати як Він обіймає, підтримує! Він нас надихає! 8) Він завжди поруч! Його присутність така явна та відчутна! 8) Алілуя!!!!! 8) 

newroman:

--- Цитувати (вибране) ---Ніде в Біблії ви не знайдете повеління від Бога поклонятися цим речам: херувимам, зображенням і т.д.Поклоніння іконам - це перебільшення
--- Кінець цитати ---
Ніхто тут не говорив про поклоніння самим іконам а образові Господа зображених на цих іконах, та шануваннях їх бо на них є зображення Творця. Стоячи і молячись перед образом ми в думках підносимось до Господа, що на них зображений.

doktor-maks:

--- Цитата: newroman від 16 Квітня 2008, 21:18:04 ---Ніхто тут не говорив про поклоніння самим іконам а образові Господа зображених на цих іконах, та шануваннях їх бо на них є зображення Творця. Стоячи і молячись перед образом ми в думках підносимось до Господа, що на них зображений.
--- Кінець цитати ---
Я ще з дитинства знаю, що поклоняються не образу, а первообразу!

newroman:
Так, це дійсно так. Православні та католики поклоняються первообразу.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії