Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Церковні традиції та обряди

<< < (27/108) > >>

newroman:
Повеління робити істинні зображення, тоб то правдиві викладено в книзі Виходу у главах 25, 26, 30, 31 та 40. та ін. 3Цар.6-29., Єзек.9.3, Діян.9.11
Крім того вже в перших роках християнства в катакомбних церквах зустрічаються зображення Господа, Богородиці та ін.

A.L.V:
Про повеління щось робити знайшов тільки тут,але тоді Бог звертався до конкретних осіб з конкретними вимогами
1 А Господь промовляв до Мойсея, говорячи: 2 Промовляй до Ізраїлевих синів, і нехай вони візьмуть для Мене приношення. Від кожного мужа, що дасть добровільно його серце, візьмете приношення для Мене. (Вих.25:1)
 
2 А той храм, що цар Соломон збудував для Господа, шістдесят ліктів довжина його, а двадцять ширина його, а тридцять ліктів вишина його.
(1Цар.6:2)
.А якщо ми будемо наслідувати Соломона в будівництві то чому не приносимо в жертву "худобу дрібну та худобу велику" 5 А цар Соломон та вся Ізраїлева громада, що зібралися при ньому, були з ним перед ковчегом, і приносили в жертву худобу дрібну та худобу велику, що через многість не була вона ані записувана, ані лічена.
(1Цар.8:5)

Juli:
В кожній церкві є свої традиції і обряди. Це певні звички, які так часто повторюються, що стають традиційними. Вони різні і це пояснююється тим, що кожна церква оригінальна. Будь-яке дійство в церкві може стати традиційним, якщо завоює авторитет (бо буде видимим результат) і буде визначене як необхідне і важливе.

doktor-maks:
Тут я згідний з Juli. Ми маємо поважати церковні традиції і обряди різних конфесій, бо вони є священні для віруючих. Я вірю, що Святий Дух може перебувати на іконах, хресті, мощах святих. Хоча поклоніння мощам для незнаючих людей може здаватись дикунством і некрофілією. Але то проблеми тих людей. Дух Святий дихає там, де хоче. Якщо серце людини відкрите і чисте, Він діє. Господа Бога не можна заточити у скриню. Якщо Його обмежують у засобах (ікони, хрести, знамена, мощі святих), Він все одно буде діяти через ті засоби.

Може і таке станеться, що мощі святого великомученика Максима Франківського будуть виставлені у протестантському храмі, і харизмати будуть співати і танцювати на них і зцілюватись

Juli:
 

--- Цитата: doktor-maks від 09 Квітня 2008, 13:22:32 ---Може і таке станеться, що мощі святого великомученика Максима Франківського будуть виставлені у протестантському храмі, і харизмати будуть співати і танцювати на них і зцілюватись
--- Кінець цитати ---
 :-D :-D =)) =)) Швидше твої мощі виставлять в православному храмі!!! +1

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії