Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Церковні традиції та обряди

<< < (25/108) > >>

newroman:

--- Цитувати (вибране) ---Чи якби Христос зараз увійшов до нашого храму, то чи він би не перевертав лотків із товаром?
--- Кінець цитати ---
Маєш на увазі, що якби тілесно увійшов до храму ? Думаю, що би не перевертав нічого. Там же не міняйли і не торгаші, які торгують худобою та птицею, цим самим зневажаючи Божий храм , а вся утвар яка є в іконній лавці в храмі освячена, і йде на утримання храму, челяді, священника. Крім того лавка в храмі знаходиться або в притворі або біля нього, щоб не заважати службі.

--- Цитувати (вибране) ---Питання друге. Нині ми з Рибкою ходили подивитися на фотокопію Туринської плащаниці.
--- Кінець цитати ---
Це велика помилка багатьох християн. Не можна ! Запамятайте, не можна іти чи їхати до святині просто, подивитися на неї  :stop: . Приступати до святині потрібно перша за все з молитвою і благоговінням. Молитва, ось, що повинно бути перш за все. Інакше ніякої користі для своєї душі ви не отримаєте, а тільки нашкодите. Молитва поєднана з благоговійним наближенням до святині на якій спочиває благодать Божа принесе вам багато користі, як для душі так і для тіла. А так, просто подивитися із цікавості..... знаєте можна кіно чи тв подивитися, а до святині ідуть поклонитися, тим більше до Туринської плащаниці.

--- Цитувати (вибране) ---Я вже мовчу про жіночок у міні і малолєток на хорах, від чиїх поглядів мені постійно здавалося, що я мабуть десь замащений, або у мене кров носом іде, а я не бачу. То на їх совісті.
--- Кінець цитати ---
Справді то на їх совісті. А ти чого туда заглядаєш  :pardon

--- Цитувати (вибране) ---Я про інше. Люди підійшовши до фотографії починали водити по ній образками салфетками і носовичками.
--- Кінець цитати ---
 
Ну це не новина. Якщо був у монастирях де є багато святинь: мощей, чуд.ікон, люди прикладають до них і хустиники і образки. Потім ті хустинки, до прикладу застосовують при різних хворобах, головних болях,... прикладаючи їх тих місць де болить. і т.д., образки ставлять вдома на покутті де моляться.  Правда прикладають до святині їх на секунду, дві щоб не затримувати чергу і поважати ближнього.
А, що допомагають то я переконався на власному досвіді і чув від багатьох людей.

--- Цитувати (вибране) ---Може я щось не розумію, тому і питаюся, але у мене від побаченого виникає лише симпатія до протестантизму.
--- Кінець цитати ---
 :!!

yurko:
 :)
Дякую за відповідь.

--- Цитувати (вибране) ---А ти чого туда заглядаєш  вибачення
--- Кінець цитати ---
Каюсь не лише коли відчув на собі погляд дивлюся на них, але на тих, що на хорах я точно би не підняв голову, якби мене не бурили чиїсь очиська.
 
--- Цитувати (вибране) ---лавка в храмі знаходиться або в притворі або біля нього, щоб не заважати службі.
--- Кінець цитати ---
Ага, не тут то було. В середині. Я розумію, що освячена утвар, але є ларьочок одразу за брамою, на території церковного подвір'я. Чому б там не торгувати? На це не відповідай, бо то не з твоєї парафії  ;)
Ну а на рахунок речей, які люди для себе вважають освяченими, то я до того свою позицію трохи помисливши змінив. Не кожен має силу волі і духу, аби без саморобних допоміжних засобів "напряму" молитися до Бога. Якщо їм то допомагає - то мабуть то не є зле. То справа кожного.
--- Цитувати (вибране) ---Потім ті хустинки, до прикладу застосовують при різних хворобах, головних болях
--- Кінець цитати ---
Думаю ти ж сам не вважаєш, що то хустинки допомагають при болях і хворобах...

newroman:
Творить чудеса Божа благодать, що перебуває на освячених речах і наша віра.

yurko:
З другим згідний на 200%. Про перше не знаю. Тому тебе слухаю  :), мабуть так і є.

A.L.V:
  :duvno
13 Тесля, шнур нап'явши, значить крейдою міру, обточує ідола стругом, заокруглює його розміром і робить подобу людини гарного вигляду, щоб поставити її у храмі. 14 Він рубає собі кедр або бере кипарис чи дуб, що його запримітив між деревами в лісі, або й сосну, що сам був посадив, а дощ її зростив. 15 Іншим це служить на паливо: його беруть, щоб ним зогрітись, запалюють, печуть хліб. Він же виробляє з нього бога і б'є перед ним поклони, витісує з нього боввана й стає перед ним навколішки. 16 Половину палить на вогні; на вугіллі пече печеню, насичується нею і гріється, примовляючи: Я собі добре гріюся, дивлюсь на вогонь. 17 З останку ж дерева робить собі бога, кумира свого, й стає перед ним навколішки, ниць припадає, молиться до нього й говорить: Спаси мене, бо ти - бог мій. 18 Вони не знають, вони не розуміють нічого, бо очі в них заплющені й не бачать нічого, і серце в них не розуміє.

Дiї.17:29 Отож, бувши Божим тим родом,
не повинні ми думати, що Божество
подібне до золота, або срібла, чи до
каменю, твору мистецтва чи людської
вигадки.

Пс.135:17 мають уші й не чують, в їхніх
устах нема віддиху!

Пс.97:7 Нехай посоромлені будуть усі, хто
ідолам служить, хто божками
вихвалюється! Додолу впадіть перед
Ним, усі боги!

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії