Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Церковні традиції та обряди

<< < (24/108) > >>

newroman:

--- Цитувати (вибране) ---Світова сенсація: таємниця Туринської плащаниці розгадана
--- Кінець цитати ---
Слава Богу !

montager:
Шановні форумчани!
Копія Туринської площаниці знаходиться зараз в Калуші (це ніхто не знає?) в церкві Св. Арх. Михаїла (біля Фуршету). Привезли її зі Львова в Рогатин. Там вона пробула три дні, а від неділі знаходиться в Калуші. Бажаючі можуть приступити до плащаниці щодня з 7.00 до 19.00. Протягом дня відправляються богослужіння. Можна в цей час приступити до сповіді та причастя. В суботу плащаницю відвезуть до Львова, де вона надалі зберігатиметься в Соборі Св. Юра.

yurko:
У мене питання до newromanа та інших не протестантів, які будуть мати що на то сказати.
Тід час великого посту, коли виносять плащаницю, я постійно маю можливість бачити у церкві таку картину. Люди на колінах йдуть до "Божого гробу", а у той же час праворуч від процесії, прямо у приміщенні церкви відбувається торгівля свічками, образкаим та іншими церковними свіцяделками. Це взагалі нормально? Чи якби Христос зараз увійшов до нашого храму, то чи він би не перевертав лотків із товаром?
Питання друге. Нині ми з Рибкою ходили подивитися на фотокопію Туринської плащаниці. Я вже мовчу про жіночок у міні і малолєток на хорах, від чиїх поглядів мені постійно здавалося, що я мабуть десь замащений, або у мене кров носом іде, а я не бачу. То на їх совісті.
Я про інше. Люди підійшовши до фотографії починали водити по ній образками салфетками і носовичками. Я не знаю яку мету вони переслідували, але виглядало досить дивно. У результаті в черзі людям доводилося відстоювати по пів години.
Може я щось не розумію, тому і питаюся, але у мене від побаченого виникає лише симпатія до протестантизму.

Juli:
Кожного дня у молитві, в Слові Божому потрібно шукати Живого Ісуса, намагатися через життя Ісуса Христа зрозуміти характер Бога, Його думки, Його світогляд, а потім втілювати зрозуміле в життя, ставати Його образом і подобою - тим, ким Бог нас створив! А бігають люди за фотографіями, бо це набагато простіше - все це від бездуховності. І не продажі в храмах дратують Бога, а те, що предметами продажу люди замінили Бога!

Juli:


--- Цитата: montager від 03 Квітня 2008, 01:26:01 ---Копія Туринської площаниці
--- Кінець цитати ---

Копія? А навіщо до неї приступати?

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії