Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Церковні традиції та обряди

<< < (3/108) > >>

yurko:
Це дійсно гарно. Але як ви ставитеся до того, що дитя хреститься не свідомо, не зі своєї волі, а з волі батьків.
Та і взагалі чи таке важливе хрещення як обряд. Іван хреститель сам казав, що здійснює свій обряд поки не прийшов Той, що буде хрестити не водою а Святим Духом. Резонно припустити, що Христос відкупив усі наші гріхи, разом із первородним, а як обряд, хрещення доцільніше було б проводити у зрілому віці, як оформлення прийняття нового члена церкви?

Svit:
Ти правий,Юрко,краще,щоб людина в зр1лому в1ц1 вибирала,хреститись 1й чи.! в як1й церкв1.Але на те вона 1 традиц1я.А коли дитина виросте,тод1 1 оприд1литьс.Все р1вно,в б1льшост1 сво1й ми йдем до того,до чого нас привили.А якщо привили добре,то будем шукати 1 знайдем.Мене хрестили в 14 рок1в в православн1й церкв1.Я в1рила в Бога 1 до хрещення,але коли мене хрестили,то придала цьому значення т1льки традиц1йне.А в 24 роки роки я св1домо пройшла водне хрещення.З того часу 1 в1ра ожила.Так що,хрестити немовлят,це як дати 1м благослов1ння.А Бог 1х дал1 напрвить...
   Але ти правильно задаеш питання 1 думаеш.Тому в1дразу.Якщо,з Божою допомогою,в тебе буде дитина.Ти 11 похрестиш,за традиц1ею,чи будеш чекати 11 зр1лост1 1 11 р1шення?

yurko:
Знаєш, мене б убили мої родичі  :)
Тому звісно похрещу віддаючи дань звичному обряду і щоб не створювати сімейні війни. А крім того, я і сам не переконаний у тому що писав, тому і питав вашої думки.

doktor-maks:
Згідно Святого Письма ти написав вірно. Водному хрещенню має передувати покаяння і визнання Христа своїм Господом і Спасителем. Водне хрещення - обітниця Богу праведного життя і прийняття до Його церкви.
Я, наприклад, нічого не мав проти хрещення племінника. Традиції треба поважати. А свідомо хреститись можна у зрілому віці

WikTor:

--- Цитата: Svit від 02 Жовтня 2007, 18:45:20 ---А я колись ц1лувала,не розум1ла,але ц1лувала...Тепер не ц1лую...але теж поважно в1дношусь до людей,як1 це роблять 1 так в1рять...Бо,свого часу,зробила була помилку,добре,що подруга щиро в1руюча,а могла б 1 в1дштовхнути...

--- Кінець цитати ---
А почему не целуете? Что в этом такого? Заразу боитесь подцепить или как? Что то не понимаю я?

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії