Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Астрологія

<< < (20/24) > >>

Lyolik:

--- Цитата: yaro my від 07 Грудня 2012, 02:43:19 ---Я також помітив закономірність: більшість фанатично віруючих погано знайомі з Гігантами Мислі людської, "раби божі" навіть в Писаніях, тобто в Біблії, погано орієнтуються.
Ви це продемонстрували тим, що не знаєте такого відомого філософа, релігієзнавця, письменника, як професор Умберто Еко
--- Кінець цитати ---
А де ви бачите фанатично віруючих?  Як повязати те, що незнаючи У.Еко я погано орієнтуюся в Біблії? Та я просто немаю на це часу, щоб знати про У.Еко. А сипати цитатами з Біблії для вас вважаю недоцільним:
--- Цитувати (вибране) ---6 Не давайте священне собакам, ані не кидайте перел ваших перед свиньми, щоб не потоптали їх ногами й, обернувшись, вас не роздерли. Євангеліє від Матвія.7
--- Кінець цитати ---

yaro my:

--- Цитата: Lyolik від 07 Грудня 2012, 14:37:26 ---А де ви бачите фанатично віруючих?
--- Кінець цитати ---
Ви один з них, імхо. Більшість з тих жіночок, що їздять по Зарваницях, Почаївах і т.д.
Перла фальшиві у Вас:

bornslippy:
Мдяя хто мало читає то й має мало інформації аби аргументувати свої твердження. знання сила. буває що забагато знаннь теж шкодять.
Yaro my в поїздках по різних священних місцях нема ніц поганого. я б наприклад із задоволеннм зїздив би глянути на стоун хендж чи в тібет чи в перу. все відносно. недавно був в Маняві. там вже попсово. колись було цікавіше і інтимніше.

yaro my:
Огляд архітектурних творінь рук людських - цікаве заняття. Це дійсно викликає повагу, що люди створили розумом і руками. Я бував в Церквах і православних і католицьких, на службах, колись був в Почаєві. Так, все красиво влаштовано, аби загрузити свідомість "блєском" і "шиком", звуками дзвонів і співами, запахами кадильними, щоб капітулювало критичне мислення. Я зомбуванню не піддався.
Відповідь від: 07 Грудня 2012, 15:34:08
--- Цитата: bornslippy від 07 Грудня 2012, 15:17:56 ---буває що забагато знаннь теж шкодять
--- Кінець цитати ---
"Потому что в многой мудрости много печали, и кто умножает познания, умножает скорбь", - такі слова Соломону приписують. Щось у цьому є. Про знання я згоден, але не про мудрість.
 Є ще і такий вислів:
" Без печали и тоски полнота недостижима. Без них не может быть завершенности, ибо без них не может быть ни доброты, ни уравновешенности." 
                                                           Карлос Кастанеда.

bornslippy:

--- Цитата: yaro my від 07 Грудня 2012, 15:38:24 ---Щось у цьому є. Про знання я згоден, але не про мудрість.
--- Кінець цитати ---
не щось а все так і є. і з знаннями і з мудрістю теж з віком ти стаєш мудрішим, переоцінюєш багато речей , і нові оцінки викликають смуток.
з другою цитатою теж саме. без смутку ми не будемо знати ціну справжньому щастю.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії