Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Астрологія

<< < (19/24) > >>

Lyolik:

--- Цитата: bornslippy від 06 Грудня 2012, 16:30:28 ---Еко
--- Кінець цитати ---
Сам в шоці, як я так  :pardon, :-[ :-[ :-[, думаю переживу  :unknow

newroman:

--- Цитата: bornslippy від 06 Грудня 2012, 14:24:09 ---чи не тому астрологію вважаєте лженаукою , що ваша релігія вкрала основу з астрології?
--- Кінець цитати ---
достатньо відкрити вікіпедію і видно, що науковий світ визнав її як лженауку ще декілька століть тому.

bornslippy:
декілька століть тому землю вважали плоскою навіть вчені. а зараз офіційна наука досі вважає теорію Дарвіна вірною. Тому ваша цитата, не аргумент.

newroman:
аргумент. бо і тепер астрологія не вважається наукою, навідміну від астрономії яка є старою академічною дисципліною набагато старішою від астрології. Громадський авторитет цієї науки грунтується на точності та надійності отриманих результатів, включаючи передбаченння і прогнозування. Сучасна астрологія цим похвалитися не може і ніколи не могла.

yaro my:

--- Цитата: Lyolik від 06 Грудня 2012, 13:25:21 ---Ви навіть не помітили, можливо нехотячи, але Писання написали з великої букви.  ;) Дякую

Слава Богу, що читю Писання, а не Умберто Фуко!

--- Кінець цитати ---
Нема за що. Розчарую Вас, я не "не помітив", я свідомо написав з великої, бо мав на увазі Біблію, а Писання - то синонім, який привласнили собі біблеїсти. Це трохи не чемно з їз боку, бо так у них виходить, що усе інше написане, всі інші мудрі книжки -то вже не Писанія, а якісь писульки незначні.
Я також помітив закономірність: більшість фанатично віруючих погано знайомі з Гігантами Мислі людської, "раби божі" навіть в Писаніях, тобто в Біблії, погано орієнтуються.
Ви це продемонстрували тим, що не знаєте такого відомого філософа, релігієзнавця, письменника, як професор Умберто Еко

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії