Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Астрологія

<< < (16/24) > >>

ДДК:

--- Цитата: yaro my від 18 Листопада 2012, 12:50:56 ---звук поширюватись може лище в пружному середовищі, звук - то коливання частинок середовища.
--- Кінець цитати ---

--- Цитата: doktor-maks від 18 Листопада 2012, 13:30:57 ---і ДДК із собою візьмемо, одного до схрону, другого в ковчег
--- Кінець цитати ---
Шановні друзі, щиро вам дякую за запрошення провести з вами лихий час в ковчезі чи криївці. Я думаю, що ми матимемо достатньо часу, щоб порозмовляти стосовно фізичних явищ. А поки що я вас мушу трохи розчарувати: звук - не є коливаннями частинок середовища. Бо звук є одним із наших відчуттів. Відчуттів певного діапазону коливань. У межах 20Гц - 20кГц. Коливання іншого діапазону ми і сприймаємо відповідно іншими органами, наприклад - очима і казатимемо, що це уже світло.

Сонечко+:
Форумчани-сперечани, задали ви мені задачку - тепер думаю у яку тему перенести весь ваш диспут не по цій темі. В ДДК не можу - не мій розділ :unknow
Відповідь від: 18 Листопада 2012, 17:27:17
--- Цитата: doktor-maks від 18 Листопада 2012, 14:04:08 ---Астрологія - то темне бісовське вчення
--- Кінець цитати ---
Все, що пов"язане із розумінням Всесвіту і  Космосу признається бісовським вченням. А волхвів не наказали за те, що вони скористались тими знаннями і таки відшукали по своїм "бісовським ворожінням по тверді небесній" Сина Божого? Ну, слава Богу - бо тоді ще не було волі Ватіканського Папи про те, що є бісовським, а що - ні. Тоді слухали саме Бога, а не людей у рясі, з хрестами у руці чи на боках сбруї.

doktor-maks:

--- Цитата: ДДК від 18 Листопада 2012, 17:21:35 ---звук є одним із наших відчуттів. Відчуттів певного діапазону коливань. У межах 20Гц - 20кГц.
--- Кінець цитати ---
Суб'єктивний материалізм. А інфразвук чи ультразвук?


--- Цитата: ДДК від 18 Листопада 2012, 17:21:35 ---Коливання іншого діапазону ми і сприймаємо відповідно іншими органами, наприклад - очима і казатимемо, що це уже світло.
--- Кінець цитати ---
Повне невігластво. Світло - то електромагнітні коливання, зовсім інша природа на відміну від пружних хвиль

ДДК:

--- Цитата: doktor-maks від 18 Листопада 2012, 21:53:08 --- А інфразвук чи ультразвук?
--- Кінець цитати ---
Та хоч гіперзвук. Все одно - це є одним із наших відчуттів.

--- Цитата: doktor-maks від 18 Листопада 2012, 21:53:08 ---Світло - то електромагнітні коливання,
--- Кінець цитати ---
А інших і не існує. Бо всі вони мають електричну або магнітну природу.
Відповідь від: 19 Листопада 2012, 00:08:09
--- Цитата: doktor-maks від 18 Листопада 2012, 21:53:08 ---на відміну від пружних хвиль
--- Кінець цитати ---
пружні хвилі - то наслідок електромагнітних коливань

chuck:

--- Цитата: ДДК від 18 Листопада 2012, 17:21:35 --- Бо звук є одним із наших відчуттів. Відчуттів певного діапазону коливань. У межах 20Гц - 20кГц. Коливання іншого діапазону ми і сприймаємо відповідно іншими органами, наприклад - очима і казатимемо, що це уже світло.
--- Кінець цитати ---
Тут ніби, все добре. Інфразвук людина відчуває різними частинами тіла: кістками, внутрішніми органами, шкірою. Наприклад, неприємності ми відчуваємо задницею ))
Так само, є версія про те, що, коли хижаки рикають, крім звуку, який ми чуємо, вони створюють коливання у інфрадиіапазоні, що діють на ділянки мозку потенційної жертви і здатні паралізувати її.
Крім того, спроможність розрізняти різні діапазони "аудіохвиль" визначає ступінь чутливості слуху: те, що для котів та кажанів "звук" для нас ще інфра- і вже ультразвук.

Можливо, що всім відомі пера у вбранні індіанців, бахрома на одязі або ірокези — це не просто елементи "національного стилю", а саме "пристрої" для розширення діапазону сприйняття коливань. (Хто пробував носити пера на голові тривалий час, міг з часом помітити, що поступово навчаєшся одночасно чути звук і вловлювати напрямок звідки він йде. Те саме й з запахами).

З точки зору квантової теорії буквально все навколо нас — коливання: від порожнечі до світла. Лиш частота різна )



--- Цитата: doktor-maks від 18 Листопада 2012, 14:04:08 ---Астрологія - то темне бісовське вчення
--- Кінець цитати ---
Ну і що тут поганого?
Христу теж казали, що він зцілює за допомогою веєльзевула.
Хіба не по плодам судять?

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії