Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Астрологія

<< < (12/24) > >>

doktor-maks:

--- Цитата: ДДК від 17 Листопада 2012, 23:43:46 ---При чому тут ворожбити і чаклуни до науковців? Яке ворожіння по зірках?
--- Кінець цитати ---
Те і я кажу. Астрономія, астрофізика - то наука. Астрологія - це пророцтва від диявола

ДДК:

--- Цитата: doktor-maks від 17 Листопада 2012, 23:53:29 ---Астрологія - це пророцтва від диявола
--- Кінець цитати ---
Якщо пророцтва - то може і від диявола. А наука астрологія нічим не гидкіша за інші науки. Бо то є вивчання світових подій з позиції фізики, астрономії і біології за допомогою математичних методів (ну, я уже повторююсь, бо про це писалось вище)...
--- Цитата: yaro my від 17 Листопада 2012, 23:47:03 --- а на зірки не дивіться, вам того не треба. ("іронізує")
--- Кінець цитати ---
Ой, дійшло - то певно зірки не Богом створені, а дияволом. Ми про це не знаємо, а ксьондз знає  :o(також іронія)

doktor-maks:
То, певно, волхви, які йшли за зіркою вклонитися немовляті Іісусу і принесли Йому дари - золото, ладан і смирну, були астрологами.
Імена волхвів в ранньохристиянської літературі варіюються, пізніше набуває поширення західний варіант імен: Каспар, Бальтазар і Мельхіор.

"волхви" - традиційний переклад грецького слова magoi (од. ч. magos), що означало насамперед іранських, а потім також месопотамських і взагалі близькосхідних і середньосхідних жерців і адептів традиційної мудрості, які володіють таємними знаннями з астрології, тлумачення снів і т. п.

ДДК:

--- Цитата: doktor-maks від 18 Листопада 2012, 00:24:04 ---То, певно, волхви, які йшли за зіркою вклонитися немовляті Іісусу і принесли Йому дари - золото, ладан і смирну, були астрологами.
--- Кінець цитати ---
Вони були волхвами. А волхви користувались не тільки астрологією, а ще й магічними обрядами. А чи були вони астрологами - я не в курсі - тому ні заперечити, ні погодитись не можу. Це питання не наукове, а суто таке, що стосується даної релігії.

А про самих волхвів.
Приховано: ПоказатиПро волхвів ми мало знаємо, але одним із достатньо відомих - був Віщий Олег. Його, як і інших волхвів присвячували (навчали), проводили над ними ритуали (які зараз ми напевно називаємо диявольськими). Вони уміли і невидимими ставати, і кулі відхиляти і шаблі відводити від голови, і наводити зброю на противників (як і наші козаки-характерники), і небесну твердь "читати" ...
Вони уміли деформувати поле будь-як, це приблизно те саме, що намагаються відтворити академіки на колайдері. Але сучасні потуги ніщо проти знань волхвів.

doktor-maks:

--- Цитата: ДДК від 17 Листопада 2012, 23:35:20 ---це є електромагнітні хвилі і поля
--- Кінець цитати ---
масло масляне, як інженер-фізик за фахом кажу
Відповідь від: 18 Листопада 2012, 01:04:06
--- Цитата: ДДК від 17 Листопада 2012, 23:35:20 ---їх деформації...
--- Кінець цитати ---
це з термінології про електромагнетизм чи про прикладну механіку?
є принцип суперпозиції

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії