Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Астрологія

<< < (11/24) > >>

doktor-maks:
Знамення - то від Бога, щоб були уважними і пильними. Попередження, бо біси поруч.
А астрологи намагаються переконати народ у тому, що в розташуванні планет і зірок їм відкриваються таємниці майбутнього людства. Все те, що бачать по зіркам астрологи, є привид бісівського дійства.

ДДК:

--- Цитата: doktor-maks від 17 Листопада 2012, 23:03:27 ---Маємо утримуватись від всіляких астрологічних прогнозів та гороскопів.
--- Кінець цитати ---
Від всіляких прогнозів та гороскопів, які друкують в газетах заради розваг, справді треба відсторонюватись. Але я хочу Вам нагадати, що вищі іерархії християнської церкви (як католицької так і православної) користуються астрологією. Тільки у якості науки, а не розваг. А пастві - зась як "конкуруючій фірмі". Всі християнські свята якраз приурочені до космічних подій, які і вивчає астрологія. Ви ж також чекаєте на схід Різдв'яної зірки, щоб почати Святу вечерю і почати святкувати та радіти з нагоди Народження Христа?
А ще я не чув про те, що астрологи не визнають Бога.

Відповідь від: 17 Листопада 2012, 23:30:26
--- Цитата: doktor-maks від 17 Листопада 2012, 23:28:14 ---А астрологи намагаються переконати народ у тому, що в розташуванні планет і зірок їм відкриваються таємниці майбутнього людства
--- Кінець цитати ---
Не правда. Це не є справжньою астрологією. Розташування планет та зірок модулює потік енергій, які йдуть з ядра Галактики, проходять крізь Сонце і отримуються Землею у тому чи іншому вигляді. Найпростіший варіант такого сприйняття - припливи, відпливи. А принципово - це є електромагнітні хвилі і поля та їх деформації...Богу це ніяк не протирічить, але за шарлатанів, яких і у астрології також багато, я не відповідаю.

doktor-maks:
Церква Христова завжди строго забороняє будь-яке звернення до ворожбитів, чародіїв, чаклунів і визнає це заняття одним з виключно тяжких гріхів. Про ворожіння по зірках св. Іоанн Златоуст пише: "Що, наприклад, значить ворожіння по зірках? Ніщо інше як брехня і плутанина, при яких все відбувається навмання і не тільки на око, але і безглуздо"

ДДК:

--- Цитата: doktor-maks від 17 Листопада 2012, 23:37:07 ---до ворожбитів, чародіїв, чаклунів
--- Кінець цитати ---
При чому тут ворожбити і чаклуни до науковців? Яке ворожіння по зірках? Птахи також по них ворожать чи таки орієнтуються як це дано їм і нам самим Богом? Моряки також ворожать чи використовують як науку?..А Ви забули уже той час, коли церква забороняла більшість наук - і фізику, і хімію, і математику і астрономію? Це та ж сама церква, яка і зараз бореться за владу над паствою. Але саме це і є шлях від Бога, а не до Нього. Бо Бог - то є пізнання, а далі - віра. А невігластво - то шлях у зворотньому напрямку. "Темним" людством легше управляти

yaro my:
Ви слухайте, що ксьондз у церкві каже, а на зірки не дивіться, вам того не треба. ("іронізує")

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії