Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Астрологія

<< < (6/24) > >>

Alexander:

--- Цитата: bornslippy від 17 Листопада 2012, 17:01:13 ---цікаво чому?
--- Кінець цитати ---
я думаю тому, що є одна стопроцентна гарантія - що станется, а решта це все втручання в діла Божі :)

bornslippy:
я думаю причина банальніша. по перше просто невігластво. згадайте що церква довший час вважала що сонце обертається навколо землі і т.д. ви ж не будете заперечувати що місяць має вплив на роботу людського організму , зокрема мозку? то чому інші планети навіть дуже віддалені не можуть впливати на людину.я чесно признаюсь теж не вірю в журнальні гороскопи. але гороскопи котрі визначають загальний характер людини, дуже правдиві.
ну і по друге є такі думки що християнство як релігія запозичило свій міф частково із системи зодіаків.

Alexander:

--- Цитата: bornslippy від 17 Листопада 2012, 19:56:59 ---згадайте що церква довший час вважала що сонце обертається навколо землі і т.д.
--- Кінець цитати ---
так вважали люди яки жили в той час :) християнська церква конкретно не була проти прогреса

bornslippy:

--- Цитата: Alexander від 17 Листопада 2012, 19:45:25 ---я думаю тому, що є одна стопроцентна гарантія - що станется, а решта це все втручання в діла Божі
--- Кінець цитати ---
я думаю навпаки. якраз те що життя не передбачуване набуває його сенсом. тема взагалі широка. та думаю якби все було відомо творцю то для чого взагалі цей процес. наше життя це свого роду експеримент. нам дана можливість обирати. а вища сила має важелі виправляти наші помилки. як тато вирішує проблеми дитини.
Відповідь від: 17 Листопада 2012, 20:03:19
--- Цитата: Alexander від 17 Листопада 2012, 20:02:33 ---так вважали люди яки жили в той час
--- Кінець цитати ---
залатиє слава. де є гарантія що зараз ми не помиляємось. астрологія і гороскопи відомі людству дуже давно. і можливо древні предки мали якісь знання котрих не вистачає зараз.

Alexander:

--- Цитата: bornslippy від 17 Листопада 2012, 20:05:32 ---залатиє слава. де є ігарантя що зараз ми не помиляємось.
--- Кінець цитати ---
гарантя є тільки одна - що ми колись з тобою bornslippy помремо :)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії