Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

17 років 2 місяці 28 днів

Автор Тема: На рахунок всього Українського. Українська державність. Нація. Куди ідем. Наше місце в світовій геополітиці  (Прочитано 352028 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

не збираюсь принюхуватись. для чого? це якесь садомазо. ви вважаэте до при тимошенко було би краще. а для мене однаково хреново. саму ж кажете про право на власну думку. і уявіть до на сході такою думали що противсіх на користь тимошенко. будьте обэктивні а не міряйте все з своэї дзвінниці.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Ще скажіть, що Ви не знали - хто переможе, якщо ви ні за кого не проголосуєте?  ;)
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

ви мене не чуэте . мені байдуже.) ні з тимошенко ні з якуновичем України не буде.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

ulgur

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +60/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 542
  • Останні відвідини:
    18 Липня 2021, 13:24:19

    Звідки: калуш, drug.street

ні з тимошенко ні з якуновичем України не буде.
А з ким буде добре?
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

на минулих виборах я думав буде краще з Ющем. Але мабуть був не правий.
Люся ви навязуєте свою думку. :duvno
Відповідь від: 11 Жовтня 2011, 19:30:50
з.і. зрештою так само можна було сказати що голоси тимошенко були б на користь Ющенка. та я ж не звинувачую тих хто голосував проти якуновича а не за тимошенко.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yuraslim

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +40/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 209
  • Будьте добрішими :-)
  • Останні відвідини:
    25 Грудня 2016, 18:22:22

    Звідки: Калуш

що би не казали, але це самий сміливий вчинок за всю незалежну Україну!!!
і взагалі, я за Януковича і його уряд!!! Люди, відкрийте очі!!! Ті помаранчеві лиш об*ирали  один одного і нічого не робили, а тут Партія Регіонів аво і дороги поробила і стадіони і школи і об"їзні дороги в Києві запустила!!! Шо би не гнали на Януковича, але з ним краще ніж з Тимошенко і це факт!!!
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush

що би не казали, але це самий сміливий вчинок за всю незалежну Україну!!!
Яник трус, він ії боіться,
вона йому ще яйця відірве,
посадка Юлі - це його велика помилка :)
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

yuraslim

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +40/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 209
  • Будьте добрішими :-)
  • Останні відвідини:
    25 Грудня 2016, 18:22:22

    Звідки: Калуш

посадка Юлі - це його велика помилка
не факт шо Юля взагалі вийде з нарів, враховуючи наші камери із тубіком і всіма іншими букетами хворіб

Особисто для мене - це червоний день в календарі  :good
Записаний

Alexander

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +670/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3342
  • Останні відвідини:
    24 Травня 2023, 20:00:52

    Звідки: kalush

Особисто для мене - це червоний день в календарі
святкуй, купи пузирь :) я так поняв шо це твоє перше повідомлення на політичній гілці.
Записаний
поверь малыш, не в пирогах счастье..

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28


не факт шо Юля взагалі вийде з нарів, враховуючи наші камери із тубіком і всіма іншими букетами хворіб
Навіть якшо вона буде сидіти, то в таких апартаментах, як в нас середній клас собі не може дозволити в особистих помешканнях.

А сидіти вона 100 % не буде, тому шо після апеляції або касації їй змінять вирок. Або змінять законодавство, декриміналізують її статтю тоже, короче кажучи сидіти вона не буде точно.
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш

Зловтішання певних людей, так наче Юлія Тимошенко особистий ворог... Це мабуть Віктор Федорович та його команда гарно вміють позичити людям "свого ворога".   ;) Молодці, гарно працюють.  :)
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ

ХІба ж справа в Тимошенко? Як би хто з нас її любив чи не любив... Справа в тому, що за допомогою суду зводять рахунки з двома найсильнішими політичними опонентами до правлячої партії...Невже не зрозуміло, що починаючи з першого дня приходу до влади вони намагаються зробити все щ,об тут ( при владі) залишиитись . Все від відкриття партійних ячейок на кожному підприємстві, під загрозою звільнення тих хто туди не вступить, до рейдерського захоплення бізнесу, який міг би підтримати опозиціонерів до увязнення лідерів найбльших опозиційних сил, що можуть скласти конкуренцію під час політичних виборів...
Суд це один з атрибутів, інструментів держави без якого держава залишаться мертвою...Серед інших мертв'яків так як міліція, корупційні органи державної та виконавчої влади, суди і прокуратура яка просто як виконавчець послуг замовника ( влади)...все це робить нас мертвими і беззахисними.
До чого тут Тимошенко? Не розумію ....
 

http://www.radiosvoboda.org/content/article/24356587.html
Записаний

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +180/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3278
  • Останні відвідини:
    Вчора в 19:59:22

    Звідки: korotka

Особисто для мене - це червоний день в календар
Маєш право святкувати :) ,але чому i як негативно вплинула, вона особисто ,або іі політика на твоє життя? :unknow
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

asin

  • Старожил
  • ****
  • Карма +130/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 489
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2017, 01:07:16

    Звідки: бпм

що би не казали, але це самий сміливий вчинок за всю незалежну Україну!!!
і взагалі, я за Януковича і його уряд!!! Люди, відкрийте очі!!! Ті помаранчеві лиш об*ирали  один одного і нічого не робили, а тут Партія Регіонів аво і дороги поробила і стадіони і школи і об"їзні дороги в Києві запустила!!! Шо би не гнали на Януковича, але з ним краще ніж з Тимошенко і це факт!!!
Людям до сраки їх стадіони вони зароблят бабки а потім що на тих стадіонах кози пасти?Людям дітей треба годувати до школи відправляти,а вони шо зробили ???ти роззуй очі подивися які маєтки за всього півтора року виросли,ти роззуй очі подивися в скільки раз їх міліярди виросли,ублюдки .Що прості люди з того мають,раньше тоже не жирували,але ще була хоть якась надія,хоть якась свобода.Ці уроди забирають все ,і останню копійку і  українські школи.Для цих ублюдків Україна то лиш місце заробляння,здирарання бабок.Ти скажи мені такий мудрий якого хера Яник здав Крим москалям і вони йому на 100 баксів дешевше газ дали,скажи якого хера тоді Яник мені газ підняв,при Юльці газ для мене коштував стабільно.Що ще доброго зробили ті біло голубі,площадок вертольотних набудували,мені їх треба???Спаплюжили нашу історію,в усьомі світі голодомор визнають а вони тварі аморальні.?Ти роззуй очі.
Записаний

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +180/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3278
  • Останні відвідини:
    Вчора в 19:59:22

    Звідки: korotka

Ти роззуй очі.
Іх нема у нього. :)Тенді прекрасно  описала сутуацію, вище.
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Якщо допустити що в другому турі було б менше тих, що не прийшли на вибори і менше тих хто проголосував "ні за кого", але проти януковича і перемогла б Тимошенко, то звісно олігархат як форма правління не зник би, але Тимошенко, як представниця і основна надхненниця поимаранчевої революції принаймні не знищила б її політичні і економічні досягенення. Ті хто говорить, що при ній було б гірше усього навсього піддається на промивання мізків від біло-голубих. Прийшовши до влади Тимошенко б розуміла, що її виборець - це люмпмен-пролетаріат ( як у Яника) а середній клас. Тому їй треба не обіцяти і виконувати міфічне "покращення життя", а задовільняти свого виборця. Тому, можливо, ціни б і росли, бо це тенденція світова, але однозначно не було б славнозвісного податкового кодексу в його теперішньому варіанті. А це дало б можливість людям якось виживати навіть у цих важких умовах. Згодіться, що нашому брату, як не заважати - він знайде спосіб вижити, як знайшов його в лихі 90-ті. Виборець Тимошенко  це не виборець Януковича. Його за 200 грн не купиш. І овна не така дурна, щоб це не розуміти. Я впевнена, що прийшовши до влади вона - такого "паокращення" як маємо, ми б не отримали. Навіть в разі незадоволення її політикою - її скинути з трону було б простіше. Ніхто з її команди не відважився б скасувати можливість людей висловлювати своє незадоволення шляхом "майдану.". При Янику - маємо "йолку" і заборони судів.І матимемо ще більше. Бачимо, що за рахунок скорочення пільг і т д . відбувається посилення силових структур  і т.д. Влада явно демонструє, що вона не зупиниться ні перед чим і збирається воювати з власним народом. Невже ви вірите, що таке було б і при Юльці? Я не є її прихильником, але переконана - вона була однозначно меншим злом.

"Люся ви навязуєте свою думку."
Я помітила, сліппі, що тобі завжди висловлення чиєїсь думки, яка не співпадає з твоєю здається навязуванням. Ти чи не в кожній темі, де є гострі суперечки про це говориш. Може, тобі не варто відвідувати такі гострі теми? Тоді тобі точно ніхто нічого не буде навязувати.  ;)

Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

мИШКО

  • Новачoк
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 14
  • Останні відвідини:
    25 Лютого 2012, 19:06:37

    Звідки: ПІДВАЛЬНА

,при Юльці газ для мене коштував стабільно.
-ЗБРЕХАуу :-[

 Чи пан живе не в Україні?

« Останнє редагування: 12 Жовтня 2011, 13:27:38 від мИШКО »
Записаний

asin

  • Старожил
  • ****
  • Карма +130/-10
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 489
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2017, 01:07:16

    Звідки: бпм

На місяці,ти знаєш кілько газ коштував для населення до приходу Януковича і скільки став коштувати після преславутої знижки в сто баксів після здачі Яником москалям Криму на дооолгие годы?чи пан жиє не в Україні?
Записаний

Лалія

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +964/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3210
  • sol ∞
  • Останні відвідини:
    22 Квітня 2016, 19:30:58

    Звідки: Калуш

Зросла не лише оплата за газ. А всі комунальні послуги.
Записаний