Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

17 років 2 місяці 28 днів

Автор Тема: На рахунок всього Українського. Українська державність. Нація. Куди ідем. Наше місце в світовій геополітиці  (Прочитано 352034 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30336
  • Останні відвідини:
    27 Вересня 2024, 16:16:30

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Цитувати (вибране)
Не можна рівняти речі незрівняльні ,ситуацію в Україні в Росії два століття тому . В Україні є реальна загроза поглинання українців в російському морі ,а перед росіянами цієї проблеми не було. Це всі розуміють ,але чомусь робити реальні кроки задля збереження Незалежности і її наповнення реальним змістом не завжди виходить .Знаходяться виправдовування. Незалежності від кого і чого? Просте питання і проста відповідь ,від РуССкага Міра. А зросійщення українців ,це хіба входить в гасло українців"Геть від Москви"?
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки
Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30336
  • Останні відвідини:
    27 Вересня 2024, 16:16:30

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

А МИ ТАКИ ДУРНІШІ ВІД АРАБІВ!!!

У новому списку Forbes – 8 українських мільярдерів
Капітал Ахметова зріс майже втричі

Приховано: Показати
Журнал Forbes оприлюднив свій традиційний рейтинг найбагатших людей світу, до якого включає всіх, у кого статок не менше 1 мільярда доларів.

Мексиканський магнат Карлос Слім знову став найбагатшим. Його статок оцінений в 74 млрд дол., з часу минулого рейтингу він зріс на 20,5 млрд. 71-річний бізнесмен очолює мексиканську телекомунікаційну компанію Telefonos de Mexico. Крім того, він має великий відсоток акцій в New York Times, а також у корпорації Globo Corso, яка активно працює на американському ринку ритейлу. На другому місці - засновник компанії Microsoft Білл Гейтс, у нього 56 млрд дол., на 3 млрд. більше, ніж торік.

Третє місце, як і рік тому, посідає американський мільярдер Воррен Баффет, який очолює велику інвестиційну компанію Berkshire Hathaway Inc. У нього, за даними видання, 50 млрд дол. (47 - минулого року).

У списку 8 мільярдерів, позначених “Ukraine”.

Усі п`ятеро, які були в торішньому рейтингу, знову тут і з прибутком:

Ринат Ахметов – на 39-му рядку з 16,0 млрд доларів (рік тому – 5,8)

Віктор Пінчук – 336-й, 3,3 (3,1)

Ігор Коломойський – 459-й, 2,5 (2,0)

Геннадій Боголюбов – 459-й, 2,5 (1,7)

Костянтин Жеваго – 488-й, 2,4 (1,2)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30336
  • Останні відвідини:
    27 Вересня 2024, 16:16:30

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Мер Одеси на прохання процитувати Шевченка попросив "не смішити людей"
"Нехай у дитячому садку діти читають..."
Приховано: Показати
9 березня керівники Одеси та області поклали квіти до пам'ятника Тараса Шевченка. При цьому мер Одеси Олексій Костусєв порахував образливим прохання журналістів процитувати кілька рядків з творчості Шевченка, повідомляє Gazeta.ua.

"Тарас Григорович Шевченко для мене, як і для мільйонів моїх співгромадян, - це, звичайно, втілення українського народу, це великий поет і видатний художник. Це наша національна гордість", - зазначив мер.

Проте на прохання журналістів процитувати великого поета Костусєв відповів відмовою: "Слухайте, давайте ви будете задавати запитання ... нехай у дитячому садку, у школі діти читають, але не мер міста".

Відмовився мер назвати навіть назви декількох творів: "Не смішіть, не треба мені влаштовувати іспит, добре? Не смішіть людей".

На відміну від мера, голову Одеської обласної ради Миколу Пундику прохання процитувати великого Кобзаря не образило: чиновник процитував Заповіт. Пундик зазначив, що для нього, як і для всіх українців, Шевченко - це "совість нації".

Нагадаємо, після покладання квітів у річницю з дня смерті Олександра Пушкіна Костусєв згадав рядки з вірша "Я помню чудное мгновение".
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


А МИ ТАКИ ДУРНІШІ ВІД АРАБІВ!!!
Пам'ятаю я ще ті часи, коли Ваш кум твердив, буцім я не люблю свій народ..... Я не підколюю, Юра. Просто гірко від того всього.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30336
  • Останні відвідини:
    27 Вересня 2024, 16:16:30

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Порівняйте місце у рейтингу Ахметова минулого року
148
http://www.forbes.com/lists/2010/10/billionaires-2010_The-Worlds-Billionaires_Rank_6.html

та

39
http://www.forbes.com/wealth/billionaires#p_4_s_arank_-1__-1


Це на фоні нашого з вами зубожіння і набирання кредитів на плечі наших нащадків!

 :ganba :ganba :ganba :ganba :ganba
Відповідь від: 10 Березня 2011, 09:57:58
Цікаво, що найбагатший росіянин Владімір Лісін піднявся з 32 місця на 14-те піднявши за рік менше 9 мільярдів, а наш то більше 10-ти!
Відповідь від: 10 Березня 2011, 10:04:42
А ще оцініть, що інші то наші далееееко ззаду. А перші у списку за рік доробилися лише по 2-3 мільярди  :=)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


Юра, я ж Вам не заперечую. Навпаки, погоджуюсь. Просто згадалось, як мені казали - за що ж ти так українців не любиш? От і все.
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь

Шевченковскую награду вручили со скандалом
http://news.mail.ru/inworld/ukraina/politics/5474349/


За годы независимости 4 лауреата отказались от получения Национальной премии им. Шевченко. В 1997-м это сделал писатель Юрий Андрухович, в 2005 году — кинорежиссер Юрий Ильенко, в 2008-м — актриса Галина Стефанова и режиссер-постановщик Василий Вовкун, назначенный министром культуры. Юрий Андрухович поддержал поступок Василя Шкляра и предложил собрать для него сумму, альтернативную размеру Шевченковской премии. Господин Шкляр пообещал отдать эти деньги на экранизацию романа.



Подробнее: http://news.mail.ru/inworld/ukraina/politics/5474349/
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +180/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3278
  • Останні відвідини:
    Вчора в 19:59:22

    Звідки: korotka

А МИ ТАКИ ДУРНІШІ ВІД АРАБІВ!!!
А є дослідження з яких видно що мудріші? :(
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8375
  • Останні відвідини:
    23 Вересня 2024, 08:06:33

    Звідки: пр. Л.Українки

все ж переконаний, що є певні обєктивні причини. і це далеко не в площині мудріший-дурніший. вважаю такі порівняння некоректними.

мудрий чи дурний.... що ви вкладаєте в дане поняття?
Ігор_О, Ви себе, або мене і тут присутніх на форумі, вважаєте дураками? чи може Ви не українець?


Відповідь від: 25 Квітня 2011, 12:29:05
а з Ахметовим щось нечисто  :=)
2011 $16 B
2010 $5.2 B
2009 $1.8 B
2008 $7.3 B
2007 $4 B
2006 $1.7 B

щось він підозріло збіднів в 2009 році.  а тепе так само підозріло збагатів. можна зробити певні висновки.
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City

нєєє ну в 2009 був крізіс в металургії. тому і збіднів. більше лякає що в 10-11 роках вся країна поставлена на коліна а ці контрацептиви при владі збагачують олігархів і ще й рекомендують лопати в руки брати. чесно кажучи це вже остання крапля.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30336
  • Останні відвідини:
    27 Вересня 2024, 16:16:30

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Ми не дурні. Просто терплячі і гарно затуркані
http://kalush.info/page/oriana-urok-himiyi-rosijskoju


віз до речі і зараз там  :drink
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


derevynka

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +99/-4
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 797
  • Останні відвідини:
    15 Жовтня 2011, 03:36:30

    Звідки: українки

цікаве фото . деякі ще в камцамол граються

Записаний
Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .  http://vimeo.com/12698818  -- Радянська історія

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


Ігор_О, Ви себе, або мене і тут присутніх на форумі, вважаєте дураками? чи може Ви не українець?

Ваш кум написав дослівно таке:
А МИ ТАКИ ДУРНІШІ ВІД АРАБІВ!!!

А Ви через півтора місяці чогось на мене наїхали... Прикольно...
Записаний

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости

Музо моя, як плануєте реагувати на http://zahidonline.com/news/article/shanovna_redakc_gazeti_zahdnij_vsnik/ ?

Перепрошую, що привселюдно питаю - право на приватну переписку в мене, нещодавно, відібрали.
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8375
  • Останні відвідини:
    23 Вересня 2024, 08:06:33

    Звідки: пр. Л.Українки

А Ви через півтора місяці чогось на мене наїхали... Прикольно...
коли побачив тоді і запитав. а що, за  півтори місяця щось сильно змінилось?
тут вроді усі дорослі люди. кожен має свою точку зору. я прошу Вас за себе відповісти...
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


коли побачив тоді і запитав. а що, за  півтори місяця щось сильно змінилось?
Та ради Бога, хоч через рік. Суть же не в цьому. А в тому, що Ваше питання мало би звучати приблизно так:
"...Юрко, Ви себе, або мене і тут присутніх на форумі, вважаєте дураками? чи може Ви не українець?..."
Або так:
"...Люся, Ви себе, або мене і тут присутніх на форумі, вважаєте баранами? чи може Ви не українка?..."

Вловлюєте суть?

я прошу Вас за себе відповісти...
Я за себе відповім кому завгодно, де завгодно і скільки завгодно. Вам того ж бажаю.
Записаний

Сонечко+

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика

 http://zahidonline.com/news/article/shanovna_redakc_gazeti_zahdnij_vsnik/ ?
щось по цьому питанні ні від кого із знаючих ситуацію немає коментарів
Записаний

gaar

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +180/-52
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 3278
  • Останні відвідини:
    Вчора в 19:59:22

    Звідки: korotka

немає коментарів
А що коментувати?То що лікарня ще той гадюшник кожен знає ,туда без лицарських засобів захисту навіть недумай пхатись.А які завдання і цілі "смотрящої"- не ясні і покриті туманом.Мало інформаціі .хай сторони зроблять ще покроку  :popkorn IMHO
Записаний
ІНТЕРНЕТ створює ІЛЮЗІЮ,неможливості одержати в МОРДУ

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


Музо моя, як плануєте реагувати на http://zahidonline.com/news/article/shanovna_redakc_gazeti_zahdnij_vsnik/ ?

Перепрошую, що привселюдно питаю - право на приватну переписку в мене, нещодавно, відібрали.
Відповім по-жидівськи: А Ви як плануєте реагувати?
Доречі, можна я у відповідь на "муза моя" буду звертатися до Вас "мімоза моя"?  :)

Якщо серйозно, то реагувати потрібно всім. Адже образили не лише медиків, Gaar! Образили всіх калушан. І якщо одні будуть чекати поки відреагують інші - виявиться, що Юрко і Люся праві щодо арабів і баранів.
Щодо мене особисто, то я одразу як прочитав "ЗВ" подзвонив кільком людям і перевірив достовірність факту. Отримавши підтвердження, подзвонив міському голові з пропозицією зустрітися. Але він вже був в дорозі на Київ і ми домовилися про розмову на 11 травня. Побачимо, що скаже. Я б на його місці звільнив Радецьку через 10 хвилин.

І ще одне - свого часу я попереджав, але ж мало хто вірив:
Ігор Очкур: “Мода” обливати брудом завезена зі столиці”
Записаний