Різне > Людська поведінка

Про гру в карти

<< < (5/10) > >>

bornslippy:
плакав!!! :D ну якщо карти це зло то і математика зло і наука зло. і джордано бруно диявол!!! :help

newroman:
Ну взяли і перекрутили все .
Сама гра в будь яку гру, звичанйно без всякого азарту і ставок, може бути і цікавою і повчальною і корисною, якщо в ній не задіюється антихристиянська пропоганда, символіка, мораль. До чого тут футбол, чи бокс, чи інші ігри, чи лотерея, чи поле чудес які тут називалися. Хоча, чого вчить лотерея? нажива без праці, нахаляву виграти гроші.
Мова йшла про карти де задіяна антихристиянська символіка. Будь-яке ворожіння, чи то на Андрія чи коли небудь є гріхом проти другої заповіді Бога.

Ігор_О:
Давайте врешті розставимо пріоритети: ЩО САМЕ є недопустимим - азарт, захоплення, бажання виграшу (наживи) чи використання символів?
І ще питання - як Церква відноситься до різного роду забобонів (чорна кішта, число 13 і т.д.)?

newroman:
Церква вчить не впадати в крайнощі, а в усьому бути поміреним і розсудливим, розважаючи чи корисне воно для мене, чи не віддалить це мене від Бога і не занапастить.
Звісно ж в деякій мірі, я думаю, допускається і азарт, і захоплення чимось. Але питання в чому мати азарт і чим захоплюватися. Якщо брати якесь заняття, там, до прикладу, рибки розводити, чи спорт чи марки збирати, автомобілі.... це одне. Але захоплення ігровими автоматами, комп. іграми, не є здорово. Бажання виграшу -це природне бажання людини. Використання християнської символіки в іграх, думаю, є неповагою до своєї релігії, до Бога, і само собою, це гріх.

--- Цитувати (вибране) ---І ще питання - як Церква відноситься до різного роду забобонів (чорна кішта, число 13 і т.д.)?
--- Кінець цитати ---
Це дурні забобони і гріх проти першої заповіді. Це віра в силу тварі (створеного), заговорів, духів, астрологія, екстрасенси, ворожбити, чаклуни, знахарі - всі ті люди, що покинули віру в силу Божу.
"Хоч би і імя Святої Трійці закликалось, чи святі споминались, чи хресне знамення накладалося - тікати належить від таких", говорить святитель Іоан Златоуст.
Я ГОСПОДЬ БОГ ЖИВИЙ, НЕХАЙ НЕ БУДЕ У ТЕБЕ НІЯКИХ ІНШИХ БОГІВ, КРІМ МЕНЕ"

bornslippy:

--- Цитата: newroman від 28 Січня 2009, 23:35:30 ---нахаляву виграти гроші.
--- Кінець цитати ---
а що таке гроші???? :duvno

--- Цитата: newroman від 29 Січня 2009, 21:32:25 ---Церква вчить не впадати в крайнощі, а в усьому бути поміреним і розсудливим, розважаючи чи корисне воно для мене, чи не віддалить це мене від Бога і не занапастить.
--- Кінець цитати ---
отож

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії