Різне > Людська поведінка

Про гру в карти

<< < (4/10) > >>

Кітка_Проня:

--- Цитата: Ігор_О від 24 Січня 2009, 13:09:50 ---А шахи, нарди чи "Монополія" не занапащають і не спокушають? А чому?
--- Кінець цитати ---

а патАму штА, дядя, картИ - то азарТ, на них ворожать і тд

Ігор_О:

--- Цитата: So4kavi4 від 24 Січня 2009, 19:26:27 ---а патАму штА, дядя, картИ - то азарТ, на них ворожать і тд
--- Кінець цитати ---
Пропоную Вам, дЄткА, відмовитись від перегляду телевізора - адже саме по ТВ часто можна побачити різноманітні шоу-лотереї, наприклад "Суперлото", "Самий умний", "Поле чудес", "Останній герой" і т.д. Про лоховські програми типу "подзвоніть негайно і угадайте слово" я взагалі промовчу. Футбол (це така гра, від якої фанатіють мільйони і після деяких матчів в цілі групи фанатів вселяється Сатана) я би Вам заборонив дивитися категорично! Як і бокс-дзюдо-карате та інші нехристиянські види спорту. Замість цього, пропоную Вам провести дослідження - скільки калушан після служби в Церкві поспішає додому щоб... ні, не грати в карти... а закреслювати лінії в Лото "Забава"! Пропоную Вам також відмовитись від споживання кави - диявольського напою, на гущі якого часто гадають деякі несвідомі елементи. Відмовитись від монет будь-якого походження, оскільки можливість гадання ними (орел-решка) робить їх використання недостойним християнина. Так само, як і деякі купюри американської валюти, що містять масонські символи. Пропоную Вам написати до Папи Римського з пропозицією засудити язичницькі гадання на свято Св.Андрія, а також заборонити привітання на свято Св.Валентина як такі, що використовують сатанинські символи "черви".

doktor-maks:

--- Цитата: Ігор_О від 26 Січня 2009, 13:59:21 ---також заборонити привітання на свято Св.Валентина як такі, що використовують сатанинські символи "черви".
--- Кінець цитати ---
Не перебільшуйте, там серце - символ кохання, а не карточні "черви". Хоча останнім часом використовують серця голубого кольору, а також символом кохання замість серця стає презерватив
Відповідь від: 26 Січня 2009, 23:20:37
--- Цитата: Ігор_О від 24 Січня 2009, 13:09:50 ---А шахи, нарди чи "Монополія" не занапащають і не спокушають?
--- Кінець цитати ---
Занепащає все те, що виходить за межі здорового глузду.
Наприклад, замість того, щоб зайнятися коханням з жінкою, щасливий володар "Монополії" грає з собою цілими ночами - це вже патологія

Кітка_Проня:

--- Цитата: Ігор_О від 26 Січня 2009, 13:59:21 ---Пропоную Вам, дЄткА, відмовитись від перегляду телевізора
--- Кінець цитати ---
до вашого відома я НЕ ДИВЛЮСЬ ТЕЛЕВІЗОР ВЗАГАЛІ  ;) ібо не знаходжу там нічоГо цікавого


Відповідь від: 27 Січня 2009, 11:34:15
--- Цитата: Ігор_О від 26 Січня 2009, 13:59:21 ---Як і бокс-дзюдо-карате та інші нехристиянські види спорту. Замість цього, пропоную Вам провести дослідження - скільки калушан після служби в Церкві поспішає додому щоб... ні, не грати в карти... а закреслювати лінії в Лото "Забава"! Пропоную Вам також відмовитись від споживання кави - диявольського напою, на гущі якого часто гадають деякі несвідомі елементи. Відмовитись від монет будь-якого походження, оскільки можливість гадання ними (орел-решка) робить їх використання недостойним християнина. Так само, як і деякі купюри американської валюти, що містять масонські символи. Пропоную Вам написати до Папи Римського з пропозицією засудити язичницькі гадання на свято Св.Андрія, а також заборонити привітання на свято Св.Валентина як такі, що використовують сатанинські символи "черви".
--- Кінець цитати ---


я не та, за кого ви мене маєте  :!!

Juli:

--- Цитата: Ігор_О від 26 Січня 2009, 13:59:21 ---Пропоную Вам, дЄткА, відмовитись від перегляду телевізора - адже саме по ТВ часто можна побачити різноманітні шоу-лотереї, наприклад "Суперлото", "Самий умний", "Поле чудес", "Останній герой" і т.д. Про лоховські програми типу "подзвоніть негайно і угадайте слово" я взагалі промовчу. Футбол (це така гра, від якої фанатіють мільйони і після деяких матчів в цілі групи фанатів вселяється Сатана) я би Вам заборонив дивитися категорично! Як і бокс-дзюдо-карате та інші нехристиянські види спорту. Замість цього, пропоную Вам провести дослідження - скільки калушан після служби в Церкві поспішає додому щоб... ні, не грати в карти... а закреслювати лінії в Лото "Забава"! Пропоную Вам також відмовитись від споживання кави - диявольського напою, на гущі якого часто гадають деякі несвідомі елементи. Відмовитись від монет будь-якого походження, оскільки можливість гадання ними (орел-решка) робить їх використання недостойним християнина. Так само, як і деякі купюри американської валюти, що містять масонські символи. Пропоную Вам написати до Папи Римського з пропозицією засудити язичницькі гадання на свято Св.Андрія, а також заборонити привітання на свято Св.Валентина як такі, що використовують сатанинські символи "черви".
--- Кінець цитати ---

Добре написав Ньюроман про символіку  карт. Проте, пост Ігора більш обширний. Будь-що може призвести до залежності та втрати спасіння (якщо, звичайно, людина спасена). Звичайно, за умов вихованя в нашій країні, можна спостерігати, що гадання і ворожбицтво - це норма суспільної поведінки. Це роблять всі і скрізь: дівчата і хлопці, дорослі на роботах та малі в школах. Саме тому, варто звертати на це увагу, щоб не допустити або викорінити з життя наших дітей. Моя дитина взагалі не знає, що таке карти (поки що, бо не ходить до школи), у нас вдома карт немає взагалі. Якщо хочеться пограти, ми з друзями граємо в ігри-тренінги (їх пропонував Володя propoved-nik, коли запрошував форумців до себе вгості), до таких ігор я заохочую і сина, бо це для мене ще одна можливість наставити його в житті, навчити робити правильний вибір, триматися доброго, а не злого, любити навчання і цінувати знання. Я думаю, головне в кожній дії - це мета. Життя надто коротке, щоб його марнувати. "Итак, смотрите, поступайте осторожно, не как неразумные, но как мудрые, дорожа временем, потому что дни лукавы." (Еф.5:15,16)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії