Різне > Людська поведінка

Про гру в карти

<< < (3/10) > >>

Ігор_О:
Я до того, що карти нічим не "брудніші" за "Монополію" або ті ж самі шахи....

newroman:

--- Цитувати (вибране) ---Я до того, що карти нічим не "брудніші" за "Монополію" або ті ж самі шахи....
--- Кінець цитати ---
Дійсно гра в карти є просто інтелектуальною грою на перший погляд і нічого поганого в цьому немає, якщо не брати глибокий зміст символіки гральних карт і те хто використовував їх у своїй діяльності. А це люди, котрі служили темним силам = ворожки, гадалки і т.д.  Християни ніколи не брали карт до рук бо добре знали, що це за собою несе. Світський масовий обіход гральних карт почався мабуть за часів радянського союзу, коли місце релігії зайняли інші цінності. Духовна пустота і брак знань  закону Божого спричинило те, що багато окультних речей входило в нашо обіход і сприймалося як частина нашого життя, розваг.....
Я також любив грати в катри. Ще коли малими були в дворі часто грали, в дурака, брідж, війни і т.д. І в школі грали, і в гуртожитку і на роботі. Та в певний момент натрапив на інформацію про карти, і ту, що на початку теми. І після того карти вже до рук не беру, та і нема охоти. Як можна бути християнином, давати клятву служити Христу і одночасно хулити Христа граючи в карти. Все одно доведеться дати відповідь за свої вчинки коли станемо перед Христом на суді. І щоб не стало наше картярство тим вантажем, що переважить терези нашого спасіння у сторону пекельних мук.

Кітка_Проня:
о, таК, грайтЕсь картаМИ на здоровлЄчко... особливо підійдУть таРО і тп   :=) :=)
вчіть тому своїх дітей тому, замість того, шчоб почитати з ними Святе Письмо чи чомУсь корисному навчити..  :duvno

особисто я завжди відмовляюсь від пропозиції пограти

doktor-maks:

--- Цитата: Ігор_О від 23 Січня 2009, 19:43:04 ---А я от нарди люблю. А ще є такі настільні ігри типу "Монополія" - там гра навіть на гроші (віртуальні). І що, в неї грають лише ті, хто "не здатний до цікавого і змістовного спілкування"?

--- Кінець цитати ---
Тема про карти
Відповідь від: 24 Січня 2009, 09:43:02
--- Цитата: Ігор_О від 23 Січня 2009, 20:26:12 ---Я до того, що карти нічим не "брудніші" за "Монополію" або ті ж самі шахи....

--- Кінець цитати ---
Як на мене, карти (навіть коли грають "в дурня" не на гроші або розкладають пас'янс) не така вже безневинна забавка. Про брудну символіку написано вище. Карти - біблія диявола, його мета - спокусити, а потім обманути і занапастити

Ігор_О:

--- Цитата: So4kavi4 від 24 Січня 2009, 02:37:41 ---особисто я завжди відмовляюсь від пропозиції пограти
--- Кінець цитати ---
А я не відмовляюсь. Бо ніхто не пропонує.....
Відповідь від: 24 Січня 2009, 12:08:32
--- Цитата: doktor-maks від 24 Січня 2009, 10:53:06 ---Карти - біблія диявола, його мета - спокусити, а потім обманути і занапастити
--- Кінець цитати ---
А шахи, нарди чи "Монополія" не занапащають і не спокушають? А чому?

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії