Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Неправдиві свідчення свідків Єгови

<< < (12/13) > >>

Сонечко+:

--- Цитата: newroman від 20 Січня 2013, 22:57:42 ---свідки взагалі Христа за Бога не визнають і Тройцю не визнають
--- Кінець цитати ---
там не про це йшлося. Там була фраза
--- Цитата: П.О.В.А від 20 Січня 2013, 16:40:16 ---охрещеня проводять зара літом на Озері біля Нефте буру А зимою як що не помиляюсь арендують басейн .
--- Кінець цитати ---
на неї і відреагувала. А про те, що вони визнають чи ні - у мене інше

--- Цитата: Сонечко+ від 20 Січня 2013, 21:45:35 ---Такі ж як ми. Просто зі своєю вірою. І нам вона видається не правильною. Мені особисто - також.
--- Кінець цитати ---

Сонечко+:
О, знов почалось на моїй сторінці про Україну(((. Свідки поназаявлялись і стверджують, що Бог не допоможе Україні, бо не тому і не так молимось: ..."
--- Цитувати (вибране) ---Ну конечно, у вас же грешно ДУМАТЬ (мудрствовать). Стадо вы. Молитесь да без толку. Кстати, Не иисус, а Йешуа (на будущее). А то мы и Надя переведем. На санскрите не умеете читать, фууу. Во вторых,  вам помог бог с украиной? - НЕТ И не поможет. Поэтому слушайте меня... "
--- Кінець цитати ---
і далі свої повчання у правильності виконанні волі Божої(((.

newroman:

--- Цитата: Сонечко+ від 20 Липня 2014, 01:47:29 ---Не иисус, а Йешуа (на будущее). А то мы и Надя переведем. На санскрите не умеете читать, фууу.
--- Кінець цитати ---
Якщо би "свідки" цікавились першоджерелами Нового Завіту то, напевно, вони би вже не були  адептами тієї секти, бо у їхній голові почало виникати би дуже багато неудобоносимих запитань до їхнії пасторів на які вони б не отримали відповіді і їм швидко би заборонили читати Святе Письмо грецькою чи єврейською або зразу вигнали щоб не вносили смуту.
Наприклад, в євангеліїї від Івана коли в Гефсиманському саді по Ісуса прийшов Юда зі сторожею по Ісуса, воїни запитали хто з вас є Ісус? Коли Ісус вийшов і сказав це Я, то вони відступили і попадали на коліна. Питається чому? невже озброєні солдати так сполохались простого чоловіка?
В церковнословянському варіанті слова Ісуса звучать так: Аз есмь тобто Я є(той що є завжди Сущий). В грецькому варіанті "еgo eimi", на арамейській, якою розмовляв Ісус тут вживається Яхве (Сущий, то й що є вічно). Тому і солдати спочатку  сполошились і попадали, а потім схаменулись і взяли Ісуса (Яхве).
Також "свідки" кажуть, що Ісуса не розіпяли, а повісили на палі чи дереві.
Якщо взяти грецький переклад Євангелій то там вживається у різних місцях де йдеться про хрест, слова "ставрос" і "стилус". Основне значення першого слова це хрест, хоча грецька мова складна і слово в різних місцях тексту може мати різні значення, але основне його значення саме хреста. Друге слово має значення "палиця", "дерево", звісно, що в грнецьків це могло означати і "хресне дерево". Якби в євангелії вживалося суто слово "стилус" то могли б виникнути якісь сумніви, але так як часто вживається слово "ставрос" то питань і заперечень Хресного дерева не може бути.   

DVania:
І ще тут
"57.А юдеї ж до Нього сказали: Ти й п'ятидесяти років не маєш іще, і Авраама Ти бачив?
58.Ісус їм відказав: Поправді, поправді кажу вам: Перш, ніж був Авраам, Я є.."

Lyolik:
Колись знайшов раритетну книжечку з 1935 року, сумніваюсь, що старійшини xотіли би, щоб до адептів потрапила ця книжка, адже з 1935 року вчення СЄ змінювалося ой як багато раз  :)

І зверніть увагу, вони постійно лякали війною і апокаліпсисом, та й зараз як вони активізувались. Нема ради
Відповідь від: 15 Вересня 2014, 10:29:18Уявіть, як сі пуджєлисі галичани видячи таку грізну "правдиву" картину речей світу цього
і напис -" За Єгову, за Гедеона!" 

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії