Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Неправдиві свідчення свідків Єгови

<< < (11/13) > >>

engar:

--- Цитата: newroman від 09 Червня 2010, 14:56:58 ---Дорогі свідки !
Читайте уважно послання апостола Павла, а особливо до Колосян, а також Євангеліє від Іоана. Тоді ви може зрозумієте що Христос не ангел і не проста людина, а Боголюдина - істинний Бог та істинна людина, що в усьому подібний до нас крім гріха.
Та читайте не редакцію Нового світу, а церковні переклади.
--- Кінець цитати ---
---- а тож  :) прочитають .....
http://forum.te.ua/showthread.php?t=51157&page=1031

П.О.В.А:
Честно кажучі мене дуже вразило що тут так лагідно і ніжно розказують про Свідків .  Це все не так принцип в сімьх де є члени секти хто не з нами той проти нас, Це я пережив на свойому гіркому опиті , дтій там зомбують кажучі що все в світі брехня а вони живуть в правді , охрещеня проводять зара літом на Озері біля Нефте буру А зимою як що не помиляюсь арендують басейн . В 1993 році в калуші їх було чолвік 40 -50, збір був у них був  біля Будівельника в відеозалі який там на той час працював. Був знайомий я з однією зі старійшин ( так получилось) , вона розказувала що сиділа за віру ,але на пальцях були так звані "перстні" (наколки ) за воровство та розбій та малолетку,виникає питання хто Вони свідки Йгови? А нарахунок переливання крові то  як прижме і жити захочеться так аж бігом біжуть і просять. І день народженя відмічають з напитками не нмжче коньяка та наїдками що столи вгинаються! Так що моя порада гнати їх і оминати при можливості.

Сонечко+:

--- Цитата: П.О.В.А від 20 Січня 2013, 16:40:16 ---охрещеня проводять зара літом на Озері біля Нефте буру А зимою як що не помиляюсь арендують басейн
--- Кінець цитати ---
І що тут поганого чи не правильного? Ісуса також охристили у ріці)).
--- Цитата: П.О.В.А від 20 Січня 2013, 16:40:16 ---А нарахунок переливання крові то  як прижме і жити захочеться так аж бігом біжуть і просять.
--- Кінець цитати ---
Дивно, я знала інші випадки - навпаки відмовлялися від переливання, при цьому дуже ризикували здоров"ям. Але сильна віра інколи творить чудеса.
Щодо минулого віруючих - то ж минуле. От якби хтось сів за кражу уже після "навернення"...І то, що осуджувати рядових свідків, коли у нас крадуть і розбещують священники?
Щодо міцних напоїв на днях народженнях - також такого не знаю. У нас на роботі був "Свідок" - він ніколи, ні на якому міроприємстві не пив.
Що за люди? Такі ж як ми. Просто зі своєю вірою. І нам вона видається не правильною. Мені особисто - також.

newroman:

--- Цитата: Сонечко+ від 20 Січня 2013, 21:45:35 ---І що тут поганого чи не правильного? Ісуса також охристили у ріці)).
--- Кінець цитати ---
нууу, порівняли... свідки взагалі Христа за Бога не визнають і Тройцю не визнають. Секта свідків це іудейська єресь вчення якої базується на Старому завіті, тут нема навіть про шо говорити.

DVania:

--- Цитата: newroman від 20 Січня 2013, 22:57:42 ---нууу, порівняли... свідки взагалі Христа за Бога не визнають і Тройцю не визнають. Секта свідків це іудейська єресь вчення якої базується на Старому завіті, тут нема навіть про шо говорити.
--- Кінець цитати ---
+1
Відповідь від: 20 Січня 2013, 23:05:53
--- Цитата: Сонечко+ від 20 Січня 2013, 21:45:35 ---Щодо минулого віруючих - то ж минуле. От якби хтось сів за кражу уже після "навернення"...
--- Кінець цитати ---
А от з цим повністю згідний.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії