Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Неправдиві свідчення свідків Єгови

<< < (10/13) > >>

newroman:
Дорогі свідки !
Читайте уважно послання апостола Павла, а особливо до Колосян, а також Євангеліє від Іоана. Тоді ви може зрозумієте що Христос не ангел і не проста людина, а Боголюдина - істинний Бог та істинна людина, що в усьому подібний до нас крім гріха.
Та читайте не редакцію Нового світу, а церковні переклади.

newroman:
https://www.youtube.com/watch?v=IPCbtF6YYWc
.

yurko:
Він хоч і в дечому правду каже, але Романе, глянь ХТО то говорить!  :=) :=) :=)

То так як Янукович про злодіїв розказує  :-D :D

Не варто викладати відео без ремарки, що от мовляв послухайте правду про свідкув з вуст суботників... ;)

Сонечко+:

--- Цитата: yurko від 25 Червня 2009, 08:42:23 ---До мене нині зранку прийшли о пів на дев'яту. Я собі виходжу в трусах, думав сусіди, відкриваю - жіночки
--- Кінець цитати ---
Від них не так легко відкараскатись. Відмовилась - прийшли через кілька місяців знов, потім - знов...А я ось вичитала як оригінально з ними повівся один чоловік. Це певно - уже анекдот, але чим не метод? ;)

--- Цитувати (вибране) ---"Парень дверь сектантам открывает - у них, как всегда, в руках книжки-журналы всякие. Он берет у них журнал со словами: "Ну нигде нет покоя от этих "поклонников". Рисует автограф, сует журнал обратно и дверь закрывает".

--- Кінець цитати ---

DJ Kardan:
Ну бачте, вони нідколи не погоджуються на публічну дискусію...
Колись у Франеку на таку їх двічі викликали - філософський факультет Прикарпатського університету... а потім через два роки - Івано-Франківська теологічна академія УГКЦ...
На жоден із публічних диспутів не погодилися... і навіть у себе, в залі царства - присутніми були тільки старійшини... рядових адептів не було...

Мабуть, там як і всюди є щирі люди... але в основному то виглядає дуже сумно із рештою: почуття провини замішане на месіанізмі...
Одне добре: дійсно стараються не сцяти і блювати по підїздах, не крити всіх щирих матом... Це як то кажуть, позитив...

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії