Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Неправдиві свідчення свідків Єгови

<< < (8/13) > >>

NetomaN:

--- Цитата: DjAndy від 11 Червня 2009, 23:46:49 ---тебе ніхто не вповноважив проганяти їх. Вони не йдуть до тебе з поганими намірами. Якщо ти не хочеш з ними спілкуватися - тебе ніхто не заставляє. Їхня ціль підійти до людини, якщо ж вона проти - це її вибір(Єзекіїля 33:7—9).
--- Кінець цитати ---

повір наміри у них завжди зявляються на квартири одиноких людей.


--- Цитата: DjAndy від 11 Червня 2009, 23:46:49 ---Крім того вони не проповідують просто так, або того що їм хтось-так сказав(Матвія 24:14; Матвія 28:19).
--- Кінець цитати ---

а просто як вони проповідують?

Кітка_Проня:

--- Цитата: DjAndy від 11 Червня 2009, 23:46:49 ---НІ не самозванці, хоча тобі все одно не докажеш...
--- Кінець цитати ---
я так розумію, пан сам зі свідків або прихильник ?  :=)

Juli:

--- Цитата: DjAndy від 11 Червня 2009, 23:46:49 ---і свідків заодно в шию гнати 
тебе ніхто не вповноважив проганяти їх.
--- Кінець цитати ---

Я, звичайно, не підтримую вчення Свідків Єгови. Але в цій темі пишуть, в основному, ті, кому байжуже кого гнати. Головне "гнати".
Я думаю, що нікого гнати не треба. Християни мають творити Божу волю, служити так, щоб сяйво Божої слави руйнувало всяку єресь.  Ісус Христос помер на хресті за всіх людей. Свідків не потрібно гнати, з ними не потрібно поєднуватися (худые сообщества развращают добрые нравы), але їх потрібно спасати, потрібно за них молитися, щоб дух "обольщения" відійшов від цих людей, щоб Бог відкрив їм очі і дав їм духа розкаяння.

yurko:
До мене нині зранку прийшли о пів на дев'яту. Я собі виходжу в трусах, думав сусіди, відкриваю - жіночки. Ну думаю газ, світло, покази лічильників. Тай кажу, зачекайте мол. бо я не вбраний ще.
Як у неї бідної руки трусилися коли вона мені вручала запрошення на конгрес  :-D :-D :-D

doktor-maks:

--- Цитата: yurko від 25 Червня 2009, 09:42:23 ---кажу, зачекайте мол. бо я не вбраний ще.
--- Кінець цитати ---
А вони: то нічо, Ви нам і таким подобаєтесь  :D


--- Цитата: yurko від 25 Червня 2009, 09:42:23 ---Як у неї бідної руки трусилися
--- Кінець цитати ---
А трусилися від нетерпіння побачити тебе на конгресі  ;)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії