Різне > Людська поведінка

Евтаназія, "ЗА" та "ПРОТИ"

<< < (15/15)

Ne-TA:

Так згідна. Як я вже писала вище....

      Чекати вдома смерті, що й роблять сотні тисяч наших співвітчизників. Чекають без надії на полегшення з дня в день, поки не прийде їхній час. Це найважчі часи людського життя, часи коли навіть люди по іншому думають, слухають, часи, коли в очах сповнених сліз читається смуток, розпач та безпорадність. Саме в ці часи їм так необхідна турбота, теплота рідних та якомога більше спілкування. Відчувають і тому найбільше хочуть встигнути все розказати найдорожчим людям.
             Немає людини без гріха. Точно так, як кожна людина хоча б один раз припускає, що її життя глибоко нещасне і вона тягар для інших. І хоча б заради цього вона має піти із життя. Ці думки найбільше загострюються у хронічно хворих людей, безнадійно хворих людей, які найбільше почуваються винуватцями перед рідними.
            Кожна людина сподівається на легку смерть. Інше питання, чи заслуговує вона на неї. Нічого в нашому житті не дається просто так, в тому числі і страждання. Бог посилає людині страждання за гріхи як свої, так і її батьків.
             І люди особливо старшого віку перед смертю це усвідомлюють і очікують в більшості на священика, як останню надію своєї спокути гріхів. В цей час навіть і біль стає меншим, в порівняні з тим розкаяттям, немов би Всевишній полегшує біль в останні дні Земного життя.
             Страждання це дається Всевишнім як очищення від гріхів для того, щоб людина стала достойною Раю. Страждання — це мучеництво тільки в меншій мірі. Евтаназія ж як самогубство, і найбільший гріх напевне тому, що людина померла в гріху і не має вже можливості покаятися перед Всевишнім.

doktor-maks:
Приховано: ПоказатиСтраждання це дається Всевишнім як очищення від гріхів для того, щоб людина стала достойною Раю. Страждання — це мучеництво тільки в меншій мірі.
Ви колись були поруч з людиною, котра вмирає
тяжко, тяжко, дуже тяжко дихає...
Відповідь від: 08 Січня 2010, 00:49:46
--- Цитата: doktor-maks від 07 Січня 2010, 20:40:15 ---Я проти евтаназії
--- Кінець цитати ---
Ще раз наголошую, я проти - простіше позбавитись людини, ніж її підтримати, через те проявляється хто ти є

Ne-TA:
Так згідна-це означало, що згідна з вашими словами, а не що згідна за евтаназію.

А чи була я поруч біля людини, яка вмирає?   Ні.   Бог милував.
Але, шановний, була в лікарні, страшній лікарні-онко, там лежала моя мати на операції, і повірте, поки я знаходилась поруч біля неї, доглядала, спала сидячи в кріслі або стоячи куняла, чула страшні слова, бачила скаженич плач молодої дівчини (17 років ), яка помирала від болю і її забрали родичі помирати додому (безнадійна),  бачила страшні речі,  про які людям і не снилось, уявити навіть не можуть через які муки проходять люди, приймаючи так звані пушки і хімійотерапію, обпечені самі найніжніші місця людини до крові, до м'яса, напухші очі від сліз, та ні, які сльози їх уже не було тільки вий і сплошний  стогін і на це споглядаютьі їхні близькі. 

Ви знаєте, все таки, тоді здавалось , що ці люди і моя мама в тому числі, від болю помирали.............
Була......Бачила.........Знаю......Не бажаю нікому.......ВСЕ



Якщо прийшлося б мені вирішувати щодо себе, я-ЗА евтаназію, повторюю, це моє особисте було б рішення.
Якщо ж говорити про родичів і знайомих-проти.
Це їм вирішувати і лише їм, це справа кожного особиста.
А взагалі не можна таким чином ставити це запитання.
Кожна ситуація різна...... Кожна доля різна..... Кожна людина особистість.

chuck:
Футбольный фанат отложил эвтаназию ради матча любимой команды

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії