Різне > Людська поведінка

Евтаназія, "ЗА" та "ПРОТИ"

<< < (13/15) > >>

yurko:

--- Цитата: Juli від 21 Листопада 2008, 17:18:35 ---легалізація будь-якого виду вбивства веде до геноциду нації!!!!
--- Кінець цитати ---
 Ну голосно сказано, але в принципі з таким твердженням я частково згідний, у плані того, що збільшиться кількість, але геноцид!?
Гітлер би сказав, що просто нація очиститься і формально (підкреслюю ФОРМАЛЬНО) був би правий.
Але ваш аргумент приймається.
А чи приймаєте ви мої аргументи?
хоч частково.
Відповідь від: 22 Листопада 2008, 19:49:54Ньюроман +1

Гарну ссилочку знайшов.

Але це суто релігійний погляд на речі. Наша держава не є релігійною, як Іран наприклад, а крім того у конституції записано, що повинно поважатися і інші релігії крім християнства.
От до прикладу я буддист і добиваюся легалізації евтаназії.

Juli:

--- Цитата: yurko від 22 Листопада 2008, 21:07:27 ---Гітлер би сказав, що просто нація очиститься і формально (підкреслюю ФОРМАЛЬНО) був би правий.
--- Кінець цитати ---

Чи відомо вам, що Гітлер до легалізації абортів в слов`янських країнах ставився стратегічно? Ось короткий ролік:
http://www.tvereza.info/downloads/video/livebirthvideo.html#v-molchalivaja_revolucija
Тому ГЕНОЦИД - саме те, що треба!
Відповідь від: 22 Листопада 2008, 21:07:55
--- Цитата: yurko від 22 Листопада 2008, 21:07:27 ---А чи приймаєте ви мої аргументи?
хоч частково.
--- Кінець цитати ---

Я вас розумію.

yurko:
ГГГГГ

і співчуваю..?
Відповідь від: 22 Листопада 2008, 21:13:12Ми говоримо не про аборти.
притримуйтеся теми. Ну хоч приблизно.
як я  :-[

Juli:
Ок!!! Просто - це гарний приклад того, до чого призводить легалізація таких собі "виправданих вбивств".

yurko:
Як правило люди що згоджуються на евтаназію є або не у тому віці або не у тому стані, щоб здійснювати репродуктивну функцію, а схильність до онкозахворювань передається генетично.
Про який геноцид можна говорити у контексті евтаназії?
Відповідь від: 22 Листопада 2008, 21:18:06я уже давно погодився, що легалізація переважно призводить до збільшення кількості, а ви так і не відповіли чи згідні з моїми аргументами.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії