Різне > Людська поведінка

Евтаназія, "ЗА" та "ПРОТИ"

<< < (12/15) > >>

Juli:
Я знаю декілька прикладів про рак на останніх стадіях:
1. Моя бабуся померла від раку крові - вона не хотіла помирати до останнього подиху, хоча їй було боляче, бо процедури її виснажували дуже, але вона думала про свою доньку і до останього боролося за життя.
2.Мій сусід помер від раку шлунку - від до останьього був в свідомості, був вдома, бо вже не було надії на виздоровлення. Він казав, що у нього нічого не болить, хоча висихав на очах. Вмер будучи свідомим.
3. Дівчинка 17 років померла від раку. Померла в лікарні. Вона відмовилася від всіх знеболювальних і до останньої хвилини боролося за життя, переносила всі страждання і болі.

Кожна людина, яка наближується до смерті, частіше за все, хоче продовжити життя.

Ще два приклади:
1. Дівчина хотіла покінчити життя самогубством, через несправджене кохання. Її тато був лікар, тому вона знала, що потрібно приймати, щоб померти. Вона наїлася якихось ліків, коли нікого не було вдома. Коли отрута почала діяти, вона зрозуміла, що хоче жити, проте навіть дійти до умивальника, щоб виблювати чи попити води вона не змогла - втратила свідомість. В цей день батько раптово відчув сильне бажання приїхати на обід додому. Він її врятував. Тепер вона каже: Я ніколи не покінчу життя самогубством.
2. Хлопець вирішив покінчити життя самогубством, бо його кохана вийшла заміж за іншого. Він напустив у ванну води, заліз туди і вскрив собі вени. Його друзі, які приходили до нього додому, як до себе, в цей момент зайшли в квартиру і витягли його непритомного з ванни, викликали швидку - врятували. Тепер він впевнено говорить: "Я ніколи більше такого не зроблю, якби важко мені не було."

Дійсно, в критичні моменти, людина слабка. Саме тому є поруч рідні і близькі, друзі, щоб допомогти їй перемогти свою слабкість. Я проти евтаназії. Людина, кожна, повинна за часів життя віддати право на своє життя Богу. І перестати використовувати його лише за всласним розсудом.

yurko:
Ура! Ми дійшли до висновку, що тяжкохворі, навіть які страждають від сильного болю, у своїй переважній більшості ніколи не збираються застосувати евтаназію.
Отже висновок - треба її дозволити, для того 1-5 % важкохворих, які таки її потребують.
З оформленням необхідних лікарських висновків і юридичних формальностей.
Як мені, то цього досить. Я за такий варіант.

doktor-maks:
Хвора людина сподівається на швидку зустріч з Господом і полегшення. Але тим, хто приймає евтаназію свідомо, не слід забувати, щоб предстати перед Господом душа спочатку має пройти митарства. Чи оправдається вона? На її шляху повно піднебесних духів злоби.

Juli:

--- Цитата: yurko від 20 Листопада 2008, 18:41:00 ---Отже висновок - треба її дозволити
--- Кінець цитати ---

ЇЇ і так роблять. Аборти теж робили, наприклад, в Америці до їх легалізації було десь 100 000 на рік - нелегальних, а коли легалізували, ця цифра зросла до 750 000 в рік, поступово зросла до 1 500 000 в рік (це офіційна статистика, а як знаємо її можна як мінімум помножити на 2) і т.д. - легалізація будь-якого виду вбивства веде до геноциду нації!!!!

newroman:
http://hram-lviv.org.ua/news/2008-06-24-12

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії